Ziņas Latvijā

Ar krāšņāko paklāju apbalvošanu noslēdzies 8. Baltijas Ziedu paklāju festivāls

Šogad jau astoto reizi Ventspils pilsētas svētku ietvaros norisinājās Baltijas Ziedu paklāju festivāls ar nosaukumu „Olimpiskās ziedu spēles”. Kopumā tika izveidoti un konkursā piedalījās 19 ziedu paklāji.

Šogad uzvarētājus noteica žūrija, kura sastāvā ietilpa domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, pilsētas galvenā arhitekte Daiga Dzedone, pilsētas ainavu arhitekte Anita Neilande, žurnāla „Floristika” galvenā redaktore Nadīna Laukmane, ziedu salona no Lielvārdes „Vinda” vadītāja Indra Jaundaldere (kura 5 gadus Ziedu paklāja festivālā ir piedalījusies kā dalībniece) un ziedu kārtošanas skolas „Garais sils” vadītāja Aija Žagariņa.

1.vietu pieaugušo grupā ieguva Ukrainas komanda ar veidoto paklāju „Jūsu gājiens!”,

2.vieta pieaugušo grupā ieguva Baltkrievijas komanda ar veidoto paklāju „Sports šodien un vienmēr!”,

3. vieta pieaugušo grupā tika Ziedu salonam „Kamēlija” ar paklāju „CITIUS, ALTIUS, FORTIUS!”.

Savukārt 1.vietu jauniešu konkurencē ieguva Zūru pamatskolas jaunieši ar paklāju „Ceļš uz uzvaru”.

Skatītāji par sev mīļāko paklāju varēja balsot ar telefonbalsojuma starpniecību. Šāda veida balsošana Ziedu paklāju festivāla laikā notika pirmo reizi, un kopumā to izmantoja 364 cilvēki. Skatītāju simpātiju balvu (ar 91 balsi) ieguva komanda „No sirds uz sirdi” ar paklāju „Olimpiešu pusdienas”.

Tika pasniegtas arī divas veicināšanas balvas jauniešu komandām - Bulduru dārzkopības vidusskolas komandai ar paklāju „Liesmu spēles” un komandai „Iecava – Rīga” ar paklāju „Ir, ir - nav, nav!”.

Tie, kuri nepaguva paklājus apskatīt pilsētas svētku laikā, var to izdarīt vēl šī gada 4.augustā, jo paklāji tiks noņemti tikai - 5.augusta rītā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31790805sec.