Latvijas sportistu sacensību programma Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos

12.02., trešdiena

plkst. 09:00 Kalnu slēpošana, sievietes, downhill, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

plkst. 16:00 Ātrslidošana, vīrieši, 1000m, Haralds Silovs

plkst. 16:15 Kamaniņu sports, vīrieši, divnieki, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris

plkst. 17:45 Kamaniņu sports, vīrieši, divnieki, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris

plkst. 19:00 Hokejs, vīrieši, priekšsacīkstes Latvija – Šveice


13.02., ceturtdiena

plkst. 09:30 Skeletons, sievietes, 1. brauciens, Lelde Priedulēna

plkst. 10:40 Skeletons, sievietes, 2. brauciens, Lelde Priedulēna

plkst. 12.00 Distanču slēpošana, sievietes, 10km klasika, Inga Dauškāne

plkst. 16:00 Biatlons, vīrieši, 20km individuālā, Andrejs Rastorgujevs

plkst. 18:15 Kamaniņu sports, komandu stafete, Latvija


14.02., piektdiena

plkst. 09:00 Kalnu slēpošana, vīrieši, Super kombinācija, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 10:00 Hokejs, vīrieši, priekšsacīkstes, Latvija - Čehija

plkst. 12.00 Distanču slēpošana, vīrieši, 15km klasika, Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

plkst. 13:30 Kalnu slēpošana, vīrieši, Super kombinācija, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 14:30 Skeletons, vīrieši, 1. brauciens, Martins Dukurs, Tomass Dukurs

plkst. 16:00 Skeletons, vīrieši 2. brauciens, Martins Dukurs, Tomass Dukurs

plkst. 16:00 Biatlons, sievietes, 15km, individuālā, Žanna Juškāne

plkst. 17:40 Skeletons, sievietes, 3. brauciens, Lelde Priedulēna

plkst. 18:50 Skeletons, sievietes, 4. brauciens, Lelde Priedulēna


15.02., sestdiena

plkst. 09.00 Kalnu slēpošana, sievietes, Super-G, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

plkst. 15:30 Ātrslidošana, vīrieši, 1500m, Haralds Silovs

plkst. 16:45 Skeletons, vīrieši, 3. brauciens, Martins Dukurs, Tomass Dukurs

plkst. 18:15 Skeletons, vīrieši, 4. brauciens, Martins Dukurs, Tomass Dukurs

plkst. 19:00 Hokejs, vīrieši, priekšsacīkstes Latvija – Zviedrija


16.02., svētdiena

plkst. 09.00 Kalnu slēpošana, vīrieši, Super-G, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 17:00 Biatlons, vīrieši, 15km masu starts, Andrejs Rastorgujevs*

plkst. 18:15 Bobslejs, vīrieši, divnieki, 1. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

plkst. 19:50 Bobslejs, vīrieši, divnieki, 2. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis


17.02., pirmdiena

plkst. 16:30 Bobslejs, vīrieši, divnieki, 3. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

plkst. 18:05 Bobslejs, vīrieši, divnieki, 4. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis


18.02., otrdiena

plkst. 09:00 Kalnu slēpošana, sievietes, milzu slaloms, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

plkst. 12:00 Hokejs, vīrieši izslēgšanas spēles

plkst. 12:30 Kalnu slēpošana, sievietes, milzu slaloms, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa


19.02., trešdiena

plkst. 09:00 Kalnu slēpošana, vīrieši, milzu slaloms, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 12:30 Kalnu slēpošana, vīrieši, milzu slaloms, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis


20.02., ceturtdiena

Neviens Latvijas sportists nestartēs.


21.02., piektdiena

plkst. 14.45 Kalnu slēpošana, sievietes, slaloms, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa

plkst. 18.15 Kalnu slēpošana, sievietes, slaloms, Lelde Gasūna & Agnese Āboltiņa


22.02., sestdiena

plkst. 14.45 Kalnu slēpošana, vīrieši, slaloms, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 18.15 Kalnu slēpošana, vīrieši, slaloms, Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis

plkst. 18:30 Bobslejs, vīrieši, četrinieki, 1. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

plkst. 20:00 Bobslejs, vīrieši, četrinieki, 2. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis


23.02., svētdiena

plkst. 09.00 Distanču slēpošana, vīrieši, 50 km masu starts, Arvis Liepiņš, Jānis Paipals

plkst. 11:30 Bobslejs, vīrieši, četrinieki, 3. brauciens Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis

plkst. 13:00 Bobslejs, vīrieši, četrinieki, 4. brauciens, Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis


* - ja kvalificēsies


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Koncertuzvedums "Svētki kora pilī" Valmieras Tūrisma informācijas centrs
28. decembrī plkst. 12:00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies muzikāls koncertuzvedums pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem "Svētki kora pilī". | Skatīt vairāk
Latvija
Korporatīvajiem un sporta pasākumiem TAKA
Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai. | Skatīt vairāk
Koncerts "Ziemassvētku starojums" Valmieras Tūrisma informācijas centrs
21. decembrī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs četru mākslinieku koncerts "Ziemassvētku starojums". | Skatīt vairāk
Višķu estrāde un stadions TAKA
Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai. | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::0.245327sec.