Latgales reģiona Tūrisma asociācija Ezerzeme īsteno vērienīgāko mārketinga kampaņu tās vēsturē

Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis Latgales reģiona Tūrisma asociācijas "Ezerzeme" iesniegto projektu "Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai" ar kopējo summu 144 812,00 eiro.

Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp Latgales tūrisma uzņēmējiem un tūrisma nozares izaugsmi Latgalē, īstenojot līdz šim apjomīgāko un inovatīvāko tūrisma mārketinga kampaņu.

Projekta aktivitāšu ieviešanai ir paredzēti divi gadi, un šajā laikā Latvijas un ārvalstu tūristu prātos Latgale iezīmēsies kā nesteidzīgas, bet nemitīgas attīstības reģions, kurā var "ienirt", lai atpūstos no pilsētas steigas, nesteidzīgi ar ģimeni izbaudīt atvaļinājumu, ieklausīties dabā, apmeklēt kultūras pasākumus un tūristu iecienītas vietas, bagātinot sevi ar vēl nenojaustām sajūtām.  LRTA "Ezerzeme" mērķis ir parādīt Latgali kā viesmīlīgu un patīkamu dzīves telpu, kas ir bagāta ar aizrautīgiem cilvēkiem, skaistām ainavām, attīstītu tūrisma vidi, komfortablām naktsmītnēm, gardiem ēdieniem, iespaidīgu kultūrvēsturi un aizraujošiem tūrisma objektiem. Tā ir Latgale, kuru mēs pazīstam un, kuru vēlamies, lai redz arī citi!

Šī projekta pievienotā vērtība ir sadarbība starp Latgales reģiona lauku tūrisma uzņēmējiem, īstenojot vairākas apjomīgas aktivitātes, svarīgākā no kurām ir – četri tematiskie tūrisma ceļi, kas ceļotāju izvedīs caur visiem Latgales novadiem. Atpazīstamības veicināšanai tiks izstrādāta jauna tūrisma vizuālā identitāte un mārketinga kampaņa, kas tiks īstenota ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā. Sadarbības rezultātā tiks izstrādāta visaptveroša Latgales reģiona lauku tūrisma mārketinga koncepcija un jauns tūrisma produkts ar mērķi izcelt Latgales identitāti, padarīt Latgali par iecienītu tūrisma galamērķi, attīstīt reģiona lauku tūrisma un viesmīlības nozari un sekmēt tūristu skaita pieaugumu Latgales reģiona uzņēmumos.

Projektā ir iesaistītas visas Latgales pašvaldības un novadi, kā arī vienpadsmit stratēģiskie projekta partneri – tūrisma uzņēmumi. Projekta rezultātā Latgales tūrisma nozares pārstāvji iegūs jaunu vizuālo identitāti un mārketinga rīku, ko varēs izmantot ikviens tūrisma uzņēmējs vai pašvaldība sava novada tūrisma piedāvājuma popularizēšanai.

*Projekts "Mārketinga kampaņa Latgales reģiona lauku tūrisma attīstībai un popularizēšanai" (Nr. 19-00-A01630-000003) tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Sadarbība" apakšpasākuma "Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai" ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2020 - 05.04.2020 Lielbornes muiža un parks TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Latvija
DINABURGAS PILSDRUPAS UN PILS MAKETS TAKA
Naujenes pilskalns, kurš tika apdzīvots jau kopš 8. gadsimta, tiek uzskatīts par Daugavpils dibināšanas vietu. | Skatīt vairāk
MEDUMU PARKS UN TAKA TAKA
Pie Meduma ezera atrodas Medumu parks, kuru XX gs. sākumā iekārtoja Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.03.2020 - 06.04.2020 Sudmaļu pilskalns TAKA
Sudmaļu pilskalnu pirmais 1882. gadā reģistrēja A. Bīlenšteins. 1926. gadā pilskalna aprakstu un uzmērījumu publicēja E. Brastiņš. | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38681793sec.