Baltijas Apdrošināšanas Nams: pase – svarīgākais dokuments ārzemju ceļojumā

Lai ceļotu, personai obligāti ir nepieciešama spēkā esoša pase vai identifikācijas karte. Bet kā rīkoties, ja svarīgais dokuments ceļojuma laikā pazūd vai tiek nozagts? Baltijas Apdrošināšanas Nams skaidro, kā rīkoties šādā situācijā. Labā ziņa – Jūsu ceļojumu apdrošināšanas polise, ja tajā būs ietverts apdrošinātais risks Pases apdrošināšana, atlīdzinās ar aizvietojoša dokumenta iegūšanu saistītos tēriņus.

Arvien biežāk tiek saņemti atlīdzības pieteikumi, kuros klienti kā apdrošināšanas gadījuma iestāšanās iemeslu atzīmē pases zādzību. Pirmajā mirklī, saprotot, kas noticis, nepatīkamais pārsteigums nav vārdos aprakstāms. Savlaicīgi atklāta, šī svarīgā dokumenta pazušana nedaudz atvieglo situāciju, bet vislielāko stresu un izbīli ceļotāji piedzīvo, atklājot zādzību īsi pirms reģistrēšanās lidojumam uz mājām.

Baltijas Apdrošināšanas Nama kliente Līga (vārds mainīts) stāsta: "Mana pase tika nozagta no somas dienu pirms lidojuma mājās. No rīta ap pusdeviņiem biju dzelzceļa stacijā Rapallo, Itālijā. Un tur atklāju, ka esmu apzagta. Pazudusi bija ne tikai pase, bet arī visa skaidrā nauda, kas atradās līdzi somā, un arī elektroniskais grāmatu lasītājs. Zaglis to bija veikli izdarījis, pat nejutu, ka tieku apzagta."

Pirmais solis, kas jādara, − jācenšas saglabāt mieru un nekavējoties jārīkojas. Jāpaziņo attiecīgās valsts tiesībaizsardzības iestādei − policijai. Jāuzraksta iesniegums par pases pazušanu un jāsaņem pretī policijas rakstisks apliecinājums par iesnieguma saņemšanu. Šis dokuments obligāti būs jāuzrāda apdrošinātājam. Tad ir jādodas uz tuvāko Latvijas Republikas vēstniecību vai pārstāvniecību un jāpieprasa izsniegt pasi aizvietojošu dokumentu. Līgai nācās iegādāties vilciena biļeti uz Milānu, lai dotos uz tuvāko konsulātu.

Tāpēc saglabājiet transporta biļetes, lai nokļūtu līdz vēstniecībai un atpakaļ, čeku vai internetbankas izdruku par atgriešanās dokumenta (apliecības) izgatavošanas apmaksu un uzturēšanās izdevumiem, kas papildus radušies saistībā ar pasi aizvietojoša dokumenta iegūšanu. Tostarp informatīvās palīdzības ietvaros tiks atlīdzināti arī telefonsarunu izdevumi, kas būs radušies, sazinoties ar apdrošinātāju vai tā pārstāvi Smile Assistance. Pēc atgriešanās mītnes zemē iesniedziet visus dokumentus un čekus apdrošinātājam, un tie tiks kompensēti Jūsu izvēlētajā ceļojumu apdrošināšanas programmā ietverto apdrošināto risku limitu apmērā.

Baltijas Apdrošināšanas Nams sadarbojas ar starptautisko palīdzības dienestu Smile Assistance. Operatīva un kvalitatīva palīdzība tiek nodrošināta visā pasaulē, visu diennakti, latviešu, krievu un angļu valodā. Plašākais segums – 33 riski – par zemāko cenu tirgū, sākot no EUR 0,57 dienā, minimālā polises prēmija − sākot no EUR 1,14. Ceļojiet droši kopā ar Baltijas Apdrošināšanas Nams.

Par Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS:

Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS ir 2000.gadā dibināta starptautiska apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz pakalpojumus autotransporta (OCTA, KASKO), īpašumu, civiltiesiskās atbildības, ceļojumu, nelaimes gadījumu, veselības, kravu un kuģu apdrošināšanā, kā arī citus apdrošināšanas pakalpojumus. Vairāk par Baltijas Apdrošināšanas Namu var uzzināt www.ban.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
PAVASARA SAULGRIEŽU SVINĒŠANA JĒKABPILĪ Jēkabpils TIC
1.Aprīlī plkst.12.00 Jēkabpils Kena parkā notiks "PAVASARA SAULGRIEŽU SVINĒŠANA". | Skatīt vairāk
Latvija
Irāna un kolorītā Armēnija Jēkaba Ceļojumi
Senās Persijas atbalss joprojām jūtama un skatāma jaunās, mūsdienu Irānas sejā.Tās patiesā seja atklājas tiekoties un vieglītēm tai pieskaroties | Skatīt vairāk
2545 EUR
Balkānu māsas - Bosnija un Melnkalne Jēkaba Ceļojumi
Bosnija un Hercegovina tikai sāk atklāt savus dārgumus pasaulei – tā vēl nav tik tūristu izlutināta kā Horvātija, tādēļ šeit ir daudz kas īsts | Skatīt vairāk
1195 EUR
Šveices brīnumainā daba Jēkaba Ceļojumi
Šveices bagātība ir tās daba - rāmie kalnu ezeri, kuros spoguļojas Alpu sniegotās virsotnes, miniatūri ciematiņi un neparasti zilais debesu jums. | Skatīt vairāk
1195 EUR

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30185509sec.