Kā izvēlēties īsto ceļojumu apdrošināšanas polisi [2]

Mērfija likums ir viens no visvairāk citētiem aforismiem vēsturē. Tā būtība – ja kaut kas var noiet greizi, tad tas noteikti tā arī notiks. Neskatoties uz to, ka šis, protams, ir pārspīlējums, tomēr, ja Jūs esat aktīvs ceļotājs, dažreiz tas ir daudz tuvāk īstenībai, nekā Jūs vēlētos domāt.

Dažkārt ceļojumu laikā mēs sastopamies ar negaidītām situācijām, kas mums rada zināmas neērtības, bet reizēm šķiet, ka mūs ir piemeklējusi īsta katastrofa. Ceļojot var atgadīties pat pašas neiedomājamākās ķibeles – jau sākot ar bagāžas aizkavēšanos vai sabojāšanu, medicīniska rakstura problēmām līdz pat tam, ka tehnisku iemeslu dēļ aizkavējas ieplānotais aviopārlidojums. Jūs vienkārši nekad nevarat paredzēt, kāds varētu būt iemesls, kāpēc Jums var noderēt ceļojumu apdrošināšanas polise.

Plāno ceļojumu – neaizmirsti par ceļojumu apdrošināšanas polisi!
Apdrošināšana ir teicams risinājums, ja esat persona, kurai patīk visu kārtīgi izplānot un paredzēt katru sīkumu. Ceļojumu apdrošināšanas polise sniegs Jums zināmu miera sajūtu, jo, ja nu pēkšņi, notiek neparedzētas likstas un iestājas apdrošināšanas gadījums, apdrošinātājs būs pirmais, kas sniegs Jums atbalstu šajā situācijā.

Noteikti ir vērts padomāt par ceļojumu apdrošināšanas polises iegādi, ja ceļojat tālu prom no mājām uz nepazīstamu valsti un plānojat tur nodarbojaties ar aktīvo atpūtu, piemēram, slēpošanu, daivingu vai kalnu pārgājieniem (šajos gadījumos polisē noteikti ir jāiekļauj atzīme par aktīvo atpūtu), jo, kā rāda pieredze, šajos gadījumos apdrošināšanas neesamībai var būt pat cilvēka dzīvības vai veselības cena. Tāpat ir vērts padomāt arī par ceļojumu apdrošināšanu gadījumos, kad paredzētais ceļojums sastāv no vairākiem posmiem un pārlidojumiem, lai izvairītos no neparedzētiem izdevumiem, kas radušies avioreisu nesakritības vai brauciena aizkavēšanās dēļ.

Ceļojumu apdrošināšana nav lieka naudas izšķērdēšana vai greznība, bet ir ļoti svarīgs nosacījums pārdomātai ceļošanai. Nav būtiski, vai Jūs ceļojuma laikā plānojat apmeklēt tālas zemes vai ciemojaties netālajās kaimiņu valstīs. Negadījums var Jūs pārsteigt nesagatavotus pat pavisam neliela brauciena laikā, toties izmaksas par ārstniecības vai citiem pakalpojumiem, var būt ļoti lielas.

Ceļojumu apdrošināšanas polise ilgtermiņā atmaksājas vienmmēr!
Neskatoties uz ceļojumu apdrošināšanas daudzajām priekšrocībām, daļai ceļotāju vēl joprojām šķiet, ka polises iegāde ir tikai lieki izdevumi. Daži ceļotāji domā, ka viņiem papildus ceļojumu apdrošināšanas polise nav nepieciešama, jo viņiem ir noslēgtas veselības un/ vai nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises. Diemžēl abas iepriekš minētās polises nesedz izdevumus par ārstēšanos ārzemēs vai nenodrošina neatliekamās medicīniskās palīdzības saņemšanu, netērējot sava budžeta līdzekļus. Tāpat šīs polises nesegs izdevumus, kas saistīti ar sen ieplānotā ceļojuma atcelšanu vai nedienām ar bagāžu.

Starptautiskā statistika liecina (pēc www.cntraveler.com ziņām), ka ik gadu aptuveni 26 miljoni ceļasomu nesasniedz savu ieplānoto galamērķi. Saskaņā ar aviokompāniju iekšējo informāciju, lielākā daļa aizkavētās bagāžas nonāk pie saviem īpašniekiem aptuveni divu dienu laikā. Bet tas ir mazs mierinājums, ja aizkavējusies ir tieši Jūsu bagāža. Tās vienmēr ir nelāgas izjūtas, kad pēc ielidošanas gaidāt savu bagāžu pie lentas un saprotat, ka Jūsējās tur nav. Dažkārt bagāža var pat pazust pavisam - 2010.gadā miljons ceļasomu nav atgūtas vispār, vai nu tāpēc, ka tām pārkraušanas laikā ir nozaudētas identifikācijas kartes, vai tās tika nozagtas.

Kā tad izvēlēties savu īsto ceļojumu apdrošināšanu? Viens veids ir iepazīties ar visu apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumu šajā segmentā. Bet šādi, neesot apdrošināšanas profesionālim, Jums jārēķinās ar ievērojamu sava laika patēriņu un pastāv liela iespējamība, ka negūsiet īstu skaidrību par visām piedāvājuma priekšrocībām un trūkumiem. Otrs veids ir paļauties uz draugu, radu vai tūroperātoru ieteikumiem, kas balstīti uz personīgu pieredzi.

Lai kādu veidu Jūs izvēlētos, svarīgākais, kas vienmēr ir jāatceras, izvēloties savu ceļojumu apdrošināšanas polisi, īpaša uzmanība jāpievērš apdrošināto risku aprakstiem, paša riskiem un izņēmumiem. Ja savu ceļojumu plānojat jau laicīgi, pārliecinieties, vai Jūsu izvēlētā polise segs ceļojuma atcelšanas risku. Šis risks ir neatsverams palīgs situācijās, ja iepriekš plānotais ceļojums ir jāatceļ pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ atrodoties vēl mītnes zemē. Tāpat ir jāpievērš uzmanība, vai polisē ir iekļauts reisu nesakritības risks, kas paredz jaunas biļetes iegādi, ja pārvadātāja vainas dēļ nepagūstiet uz nākamo reisu. Šis ir aktuāli tajās situācijās, kad ceļojat ar pārsēšanos un katra aviobiļete ir pirkta atsevišķi (nav vienas kopējas biļetes no sākuma punkta līdz galapunktam). Ļoti būtiski, lai polisē būtu iekļauts arī risks, kas paredz segt neplānotos izdevumus par pārtiku, viesnīcu un ceļu uz/no viesnīcas gadījumos, kad tehnisku iemeslu vai sliktu laika apstākļu dēļ iestājas brauciena aizkavēšanās risks.

Paša risks ir tā summa, kas iestājoties negadījumam, cietušajai personai ir jāsedz pašai no saviem līdzekļiem. Svarīgi ir saprast kādos gadījumos un kādā apmērā šie paša riski tiek piemēroti. Izvērtējot apdrošināšanas piedāvājumus, noteikti precizējiet šo informāciju. Baltijas Apdrošināšanas Nams medicīnisko risku segumus piedāvā bez paša riska. Tas nozīmē, ka rēķinu par neatliekamās medicīnas palīdzības sniegšanu Baltijas Apdrošināšanas Nams apmaksās pilnībā, polisē norādītā limita ietvaros.

Pirms ceļojumu apdrošināšanas polises iegādes noteikti vajadzētu iepazīties ar apdrošināšanas noteikumu sadaļu "Izņēmumi", kur ir aprakstīts, kādus izdevumus iegādātā polise nesedz.

Izvēloties apdrošināšanas sabiedrību, kurai uzticēt sava ieplānotā ceļojuma apdrošināšanu, pievērsiet uzmanību tam, vai konkrētā sabiedrība sniedz informatīvās palīdzības dienesta pakalpojumus 24/7 un, vai tie ir sasniedzami Jūsu izvēlētajā ceļojuma galamērķī. Noskaidrojiet, uz kādu tālruņa numuru ir jāzvana, ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums. Precizējiet, vai operatori runās Jums saprotamā valodā. Baltijas Apdrošināšanas Nams, sadarbojoties ar palīdzības dienestu Smile Assistance, saviem klientiem sniedz atbalstu jebkurā pasaules valstī, visu diennakti latviešu, krievu un angļu valodā.

Baltijas Apdrošināšanas Nams piedāvā plašu apdrošināto risku segumu – 33 riski – par zemāko cenu tirgū, sākot no EUR 0,57 dienā, minimālā polises prēmija − sākot no EUR 1,14. Ceļojumu apdrošināšanas polisi ar atlaidi varat iegādāties internetā www.ban.lv/privatpersonam/celojumu-apdrosinasana vai Baltijas Apdrošināšanas Nams klientu apkalpošanas centros Rīgā, Liepājā, Kuldīgā, Ogrē, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Cēsīs un Valkā, kā arī tūrisma firmās visā Latvijā!

Ceļojiet droši kopā ar Baltijas Apdrošināšanas Nams!

Par Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS:

Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS ir 2000.gadā dibināta starptautiska apdrošināšanas sabiedrība, kas sniedz pakalpojumus autotransporta (OCTA, KASKO), īpašumu, civiltiesiskās atbildības, ceļojumu, nelaimes gadījumu, veselības, kravu un kuģu apdrošināšanā, kā arī citus apdrošināšanas pakalpojumus. Vairāk par Baltijas Apdrošināšanas Namu var uzzināt www.ban.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Elīna 10/09/2015 14:30 Pārdomātas ceļojumu apdrošināšanas polises iegāde, pasargās no negaidītiem tēriņiem ceļojuma laikā, ja iestājas apdrošināšanas gadījums. Turklāt, polise izmaksā lētāk, nekā medicīnas izdevumi ārzemēs!

2 ? 10/07/2015 22:29 Īsto, ha. Reklāmas rakstelis?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pasākums ''Vasarai ziemā būt'' Valmieras TIC
Lieliskas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt | Skatīt vairāk
Latvija
Ģimenes atpūta Jūrmalā Lielupe by SemaraH Hotels
Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas | Skatīt vairāk
102 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.01.2019 - 19.01.2019 Koncerts „Džezs dzied Aspaziju” Valmieras TIC
19.janvārī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Starptautiskā Ziemas mūzikas festivāla noslē | Skatīt vairāk
Pasākumi Valmierā janvārī Valmieras TIC
Janvārī aicinām pavadīt muzikālās noskaņās, baudot koncertus, svētkus, sarīkojumus, kā arī apmeklēt dažādus izziņas un sporta pasākumus | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2019 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2019 1st-studio.com

 
Total Timed::2.054842sec.