TŪRISMA BIZNESS | Darbs tūrismā

DARBA UN PRAKSES VAKANCE: sociālo tīklu menedžeris

Tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv redakcijai ir vajadzīga atbildīga, enerģiska un apņēmīga personība ar teicamām komunikācijas spējām sociālajos tīklos, fotografēšanas iemaņām, ģeogrāfijas zināšanām, tūrisma izpratni, valodu un datora prasmēm. Mūsu uzņēmuma darba atmosfēra ir balstīta uz centību, lojalitāti, profesionalitāti un draudzīgumu.

Travelnews.lv sociālo tīklu vidē ir viens no ietekmīgākajiem zīmoliem Latvijas mediju vidū - www.zimolutops.lv/ietekmigakie-zimoli/iesaiste/mediji/

Darba galvenie pienākumi:

a. Travelnews.lv profilu attīstība sociālajos tīklos:

Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv, Instagram.com u.c.

b. Informācijas avotu ikdienas monitorings un ziņu sagatavošana par tūrismu;

c. Foto un maketēšanas darbi;

d. Sociālo tīklu projektu organizēšana.

Prasības kandidātiem:

a. Izcilas latviešu valodas pareizrakstības zināšanas;
b. Labas angļu, vācu vai krievu valodas zināšanas;
c. Labas prasmes darbā ar datoru, iniciatīva, apķērība un labas spējas patstāvīgi organizēt savu darbu;
d. Attiecīga augstākā izglītība vai arī pēdējā kursa students (vakara/neklātnieku nodaļa).

Pieredze žurnālistikā, portāla satura veidošanā, fotografēšanā, digitālo foto apstrādē, iemaņas sociālo tīklu komunikācijā, angļu, krievu un vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Pieņemam pieteikumus arī uz prakses vietu, bet darba

Piedāvājam:

a. Atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā (dibināts 2002. gadā);
b. Konkurētspējīgu atalgojumu;
c. Komandējumus un preses ceļojumus pa Latviju, uz Eiropu un populārākiem tūrisma galamērķiem pasaulē;
d. Iespējas realizēt savas radošās idejas un tieši piedalīties uzņēmuma attīstībā;
e. Draudzīgu, atsaucīgu un enerģisku kolektīvu.

Tiks izskatīti tikai pieteikumi ar CV un motivācijas vēstuli:

1. CV.
2. Motivācijas vēstule.

3. Atbildi uz mūsu jautājumu: cik Facebook.com lietotāju šobrīd ir Latvijā?

Kontaktinformācija:

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi office@baltictravelnews.com ar atzīmi (subject) «Socialo tiklu menedzeris» līdz 14.03.2016.

Par BalticTravelnews.com:

• BalticTravelnews.com ir lielākais tūrisma ziņu medijs Baltijā • katru mēnesi tiek publicēti 400 – 800 tūrisma ziņojumi • portāla vidējais apmeklējums 100.000 – 200.000 • Travelnews.lv prezentācija sociālajos tīklos Facebook.com/Travelnews.lv – 57.000, Twitter.com/Travelnews_lv – 10.300 sekotāji, Draugiem.lv/Travelnews.lv – 6.500 sekotāji • Travelnews.lv vēstkopu abonē vairāk nekā 10.000 e-pasta īpašnieki • Latvijas sadarbības partneru skaits ir vairāk nekā 200 uzņēmumi un organizācijas.

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Visi Lidojumi - AvioKases.lv  AvioKases.lv
Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes. | Skatīt vairāk
Latvija no 23 EUR Visi Lidojumi
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2018 - 31.05.2018 Īpašais pavasara piedāvājums! Bellevue Park Hotel Riga
Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā • Bagātīga brokastu bufete • Šefpavāra īpašais | Skatīt vairāk
79 EUR
Grupas Prāta Vētra koncerts arī Valmierā Valmieras TIC
28.jūlijā, Valmieras pilsētas svētku laikā, grupa "Prāta Vētra" koncertūres ietvaros sniegs koncertu arī Valmierā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.05.2018 - 01.06.2018 Ventspilī gaidīs skolēnu grupas Ventspils Olimpiskais centrs
Lai aicinātu skolēnus doties rudens ekskursijā uz Ventspili, Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā ir pieejami īpaši piedāvājumi klasēm. | Skatīt vairāk
no 2 EUR

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

Total Timed::0.10495186sec.