International Rīga, restorāns

International Rīga
www.international.lv
+371 67491212

Apraksts:

International Rīga ir restorāns, kas ir pazīstamā holdinga Resto-Rātors pamatlicējs. Atverot savas durvis 2012. gadā, restorāns uzreiz ieņēma līdera pozīcijas Latvijas restorānu topos. International Rīga panākuma atslēga slēpjas tā unikālajā koncepcijā – restorāns piedāvā pareiza izmēra porcijas par saprātīgām cenām, kas sniedz viesiem izvēles brīvību un iespēju izbaudīt garšu daudzveidību vienā restorāna apmeklējuma reizē. Porcijas izmēri apmierinās gan izsmalcinātības cienītājus, gan tos, kuri restorānu apmeklē, lai izbaudīt dienas galveno maltīti. Ēdienkartē tiek piedāvāta internacionāla virtuve. Dažu ēdienu, piemēram, “cara zivju zupa” un “kamčatkas krabis tempurā”, recepšu noslēpumus jau no pirmās dienas pēc restorāna atvēršanas kontrolē cienījams šefpavārs, Andrejs Šmatčenko.

Apmeklētājus vilina tas, ka, apkalpojot viesus, restorāns velta uzmanību detaļām un praktizē individuālo pieeju. International Rīga būs lielisks papildinājums romantiskām vakariņām, kā arī dzimšanas dienas vai jubilejas svinēšanai – restorāna komanda parūpēsies, lai viesu atrašanās restorānā būtu neaizmirstamā.

Restorāns atrodas pilsētas klusajā centra, 5 minūšu brauciena attālumā no  Vecrīgas. “Paslēptā pērle”             International Rīga ir vietējo iedzīvotāju, pilsētas viesu, slavenību un valsts pirmo oficiālo personu iecienīta vieta.

International Rīga ir kvalitātes, garšas un individuālas pieejas savienojums.


Hospitāļu iela 1, Rīga, LV-1013

info @international.lv


Inernational, S.V., Hospitāļu, iela, 1, Rīga, LV-1013