Avalon Hotel & Conferences, viesnīca

Avalon Hotel & Conferences
hotelavalon.eu
+371 67169999

Stils un atmosfēra

Ceļotāju gada izvēle ir dizaina viesnīca AVALON HOTEL & Conferences 4****, kas  piesaista  viesus, kuri vēlas baudīt Rīgas pilsētas un vecpilsētas dzīvi, viduslaiku šarmu un eleganci apvienojumā ar mūsdienīgām tehnoloģijām un mājīgu komfortu. Viesnīca Rīgas centrā piedāvā 111 standarta un biznesa klases istabas, Pusluksus un Luksus, istabas nesmēķētājiem un viesiem ar īpašām vajadzībām, kā arī plašas un savstarpēji savienotas istabas ģimenēm.

Viesnīcas AVALON HOTEL & Conferences konferenču telpa ar skaņas izolācijas sienām ir sadalāma 3 atsevišķās telpās, kur katrā ir savs ekrāns un projektors. Konferenču telpas ir profesionāli aprīkotas gan ar skaņas un vizuālo tehniku, ir uzstādīta bezvadu prezentācijas sistēma Crestron, kur vienlaicīgi konferences dalībnieki var skatīt un kopēt prezentācijas savos gudrajos telefonos, planšet un tablešdatoros, gan teicamu gaisa kondicionēšanas un gaismu sistēmu, mājīgu dizainu un skatu uz Vecrīgu. Zāle piemērota konferencēm un semināriem līdz pat 180 delegātiem, kā arī preses konferencēm, prezentācijām, saviesīgiem vakariem, privātiem un darījumu banketiem, un oficiālām pieņemšanām.

Viesnīca piedāvā restorāna un bāra pakalpojumus, izbraukuma banketus un biznesa pakalpojumus, kā arī skaistumkopšanas pakalojumus salonā "Bellezza", autostāvvietas viesnīcas viesiem, stāvvietas autobusiem un pazemes autogarāžu.

13. Janvāra iela 19, Rīga, LV-1050

reservations @hotelavalon.eu


Avalon Hotel & Conferences, 13.Janvāra, iela, 19, Rīga, LV-1050, viesnīca, restorāns, bārs, banketi, konferences, Vecrīga, terase, pusdienas, semināra, telpas, izbraukuma, vakariņas, tortes, grupas, conferences, in, Riga, restaurant, accommodation, zimmer, Konferenze

Avalon Hotel, konferenču centrs

konferenču centrs Avalon Hotel