Bellevue Park Hotel Riga, viesnīca

Bellevue Park Hotel Riga
hotelbellevue.lv
+371 67069000

Stils un atmosfēra

"Bellevue Park Hotel Riga" piedāvā 222 dažādu kategoriju numurus un visplašāko pakalpojumu klāstu un dažādas iespējas organizēt konferences, banketus, izstādes un svinības.

Vārds BELLEVUE ir sinonīms tādiem apzīmējumiem kā skaists skats, elegance, pirmklasīgums, izcilība, gastronomiskās izvirtības, sirdi sildoša viesmīlība un individuāla pieeja ikvienam viesim un sadarbības partnerim. Pēdējo gadu laikā "Bellevue Park Hotel Riga" ir īpaši pārveidota un uzlabota, lai viesnīca apmierinātu pat pašas augstākās darījumu un atpūtas ceļotāju prasības.

Viena no galvenajām "Bellevue Park Hotel Riga" priekšrocībām ir ērtā atrašanās vieta – gājiena attālumā no Vecrīgas cauri gleznainajam Uzvaras parkam. Mūsu viesi izbauda pastaigas pa klusā parka takām, kas dod iespēju atgūt spēkus patīkamā, dabīgā vidē un atrodas vienā no Eiropas dinamiskākajām un aizraujošākajām pilsētām.

Laiks, kas pavadīts "Bellevue Park Hotel Riga," pavisam noteikti sagādās baudu neatkarīgi no tā, vai tur atradīsities, lai veiktu darījumus vai atpūstos. "Bellevue Park Hotel Riga" viesi novērtēs arī ērto pieeju lidostai "Rīga" (ar iespēju pasūtīt speciālu transportu) un pilsētas centram.

Slokas iela 1, Rīga, LV-1048

info @bellevue.lv


Bellevue, Park, Hotel, Riga, Slokas, iela, 1, Rīga, LV-1048

Restaurant Le Sommet, restorāns

restorāns Restaurant Le Sommet