FlyMeAway, tūrisma firma

FlyMeAway
www.flymeaway.lv
+371 67626287

Filozofija un darba princips

FlyMeAway - Ceļojumi darbarūķiem!

Zināms, ka tiem, kam daudz darba, nemaz tik bieži nav brīvas divas nedēļas lai, zvilnētu pludmalē, vai desmit dienas pēc kārtas, kad apskatīt Taizemi. Reizēm var nočiept tikai vienu divas darbdienas, lai ikdienas laika plūdumā rastu iespēju aizmirsties.
 
Sadarbībā ar Latvijas uzticamākajām tūrisma aģentūrām un aviokompāniju SmartLynx Airlines, FlyMeAway darbarūķiem piedāvā ērtas garās nedēļas nogales Eiropas pilsētās.
Mūsu čarterreisu laiki piemēroti tam, lai, izmantojot pēc iespējas mazāk darbdienu, dotu ceļotājiem iespēju iepazīt citas, tālas pilsētas! Ietaupi atvaļinājumu un ceļo brīvdienās!

Ar ko mūsu piedāvājums atšķiras no airBaltic vai Ryanair piedāvātajām aviobiļetēm vai ceļojumu komplektiem? FlyMeAway galamērķi ir interesantas Eiropas pilsētas, uz kurām no Rīgas nav tiešo reisu, jo regulāra pasažieru plūsma nav liela. Islande, Azoru salas, Madeira, Kaboverde... Mūsu norādītās cenas vienmēr ir galējas, ar lidostu nodokļiem un visām pakalpojumu maksām. Bez papildus samaksas aizvedīsim nevien Jūsu čemodānu, bet arī sporta inventāru lidojot uz Austriju slēpot, kaitot Kaboverdē vai uzspēlēt golfu Portugāles dievidos. Mūsu pasažieri nelido tukšiem vēderiem: FlyMeAway lidojumos ēdina.

Ja esat raduši lietot tūrisma aģentūru pakalpojumus, Jūs varat iegādāties FlyMeAway lidojumus un ceļojumu komplektus arī pie mūsu draugiem - Begonija, Jēkaba aģentūra, Vanilla Travel, Latvia Tours, Impro un citās labākajās tūrisma aģentūrās.  Ceļojumu cena neatšķiras, vien aģentūrai ir tiesības pieprasīt papildus samaksu par pakalpojumu.
Dēļu iela 4-C, Rīga

flymeaway @flymeaway.lv


FlyMeAway, Dēļu, iela, 4-C, Rīga