Avalon Hotel & Conferences semināru telpas, konferenču zāle

Avalon Hotel & Conferences semināru telpas
hotelavalon.eu
+371 67169999

Filozofija un darba princips

„AVALON HOTEL & Conferences” modernais konferenču un semināru aprīkojums, komfortablās istabas, restorāna plašais piedāvājums un mūsu darbinieku profesionālais darbs garantēs veiksmīgu Jūsu pasākuma norisi. Viesnīcas konferenču telpa ar skaņas izolācijas sienām ir sadalāma 3 atsevišķās telpās, kur katrā ir savs ekrāns un projektors. Konferenču telpas ir profesionāli aprīkotas gan ar skaņas un vizuālo tehniku, ir uzstādīta bezvadu prezentācijas sistēma Crestron, kur vienlaicīgi konferences dalībnieki var skatīt un kopēt prezentācijas savos gudrajos telefonos, planšet un tablešdatoros, gan teicamu gaisa kondicionēšanas un gaismu sistēmu, mājīgu dizainu un skatu uz Vecrīgu. Zāle piemērota konferencēm un semināriem līdz pat 180 delegātiem, kā arī preses konferencēm, prezentācijām, saviesīgiem vakariem, privātiem un darījumu banketiem, un oficiālām pieņemšanām.
Telpu grupu darbam kvadratūra ir vairāk kā 24 m2 , tās ir piemērotas privātākiem pasākumiem, valdes sapulcēm, A'la carte pusdienām vai romantiskām vakariņām. Telpās ir plaši logi, kas nodrošina dienas gaismu un pilsētas skatu.
AVALON HOTEL & Conferences jumta banketu telpa ir lieliska vieta sapulcēm, prezentācijām, kā arī preses konferencēm. Jumta banketu telpa vērusi savas durvis pēc vērienīgas renovācijas, un ir gatava uzņemt līdz pat 35 personām pasākuma dienā. Banketu telpai ir lielisks skats pār Vecrīgas jumtiem un baznīcu torņiem. Tā ir aprīkota ar mūsdienīgu audiovizuālo tehniku un bezvadu ātrgaitas internetu.
Restorāns AVALON piedāvā plašu izvēli pusdienām, veselīgām kafijas pauzēm, svinīgām vakariņām, kā arī izmeklētām pieņemšanām un izbraukuma banketiem.
13. Janvāra ielā 19, Rīga, LV-1050

conference @hotelavalon.eu


Avalon, Hotel, &, Conferences, 13., Janvāra, ielā, 19, Rīga, LV-1050