blank

Vairāk informācijas: www.etihad.com


Etihad Airways
Caur Abū Dabī uz pasauli!

Ceļo savās brīvdienās ar Etihad Airways!

Ar vairāk nekā 110 galamērķiem gandrīz 50 valstīs, Etihad Airways tīkls aptver visus Jūsu sapņu galamērķus. Papildu tam, labākās cenas tiek piedāvātas vairāk nekā 150 partneru aviokompāniju lidojumiem. Apvienoto Arābu Emirātu nacionālās lidsabiedrības mājas bāze atrodas Abū Dabī, tāpēc ceļojumi ar Etihad vedīs tevi caur Abū Dabī!

Etihad Airways ir ieguvusi titulu “Pasaules vadošā aviokompānija” jau astoņus gadus World Travel Awards vērtējumā. Pasažieriem tiek piedāvātas četras dažādas apkalpošanas klases: Privātā, Pirmā klase, Biznesa un Ekonomiskā.

Tomēr ņemiet vērā, ka apkalpošana ir izcila visās klasēs, un pasaules līmenī tā ir “premium” klases lidojumos. Visās kajītēs ir pieejama izklaides programma ar individuāliem skārienekrāniem. Tāpat visos lidojumos no Latvijas ir iekļauta reģistrētā bagāža.

Līdz ar to, kāpēc nepiestāt Abu Dabī un nesaorganizēt sev brīvdienas ar dažādām apskates vietām? Biznesa klases lidojumiem Etihad piedāvā 1 nakti Abū Dabī bez maksas, pirmās klases viesi var baudīt pat 2 naktis bezmaksas. Īpaši izmitināšanas piedāvājumi ir pieejami arī ekonomiskajiem viesiem.

Ja Jūs vēlaties ceļot no Abū Dabī uz Dubaiju, to var izdarīt bez maksas – ekonomiskās klases viesi tiek nogādāti uz Dubaiju autobusā, bet “premium” viesi ar privātu limuzīnu. Tikai 45 minūtes un Jūs esat Dubaijā!

Ir ļoti viegli savienot Rīgu ar Etihad Airways plašo tīklu. Etihad partneri AirBaltic 2017/2018 gadu ziemas sezonā darbojas ar tiešajiem lidojumiem uz Abu Dabī. Dažādās citās Eiropas pilsētās - Amsterdamā, Briselē, Minhenē, Frankfurtē uc – lidojumi uz Abū Dabī pieejami arī visu gadu. Turklāt ir iespējams izmantot arī aviokompānijas Lufthansa lidojumu Rīga – Frankfurte, lai pārsēstos Vācijas pilsētā un dotos tālāk uz Abū Dabī. Izmantojot šo pārsēšanos, Etihad Airways bagāžu un citus nosacījumus piemēros visam maršrutam, sākot no Rīgas.

 

Biļetes no Rīgas uz dažādiem galamērķiem ir pieejamas par īpaši pievilcīgām cenām (gala cena, ieskaitot visus nodokļus un apkalpošanas maksu):

Abū Dabī415EUR
Pekina 560 EUR
Honkonga 580 EUR
Ho Chi Minh 590 EUR
Bangkoka 600 EUR
Phuketa 630 EUR
Bengaluru 650 EUR
Male 660 EUR
Dar es Salam 680 EUR
Seišelu salas 830 EUR
Melburna 1 080 EUR
Sidneja 1 210 EUR

Tāpat mēs aicinām vērsties pie Etihad lidsabiedrības pārstāvjiem, lūdzot cenas piedāvājumu jebkuram Etihad Airways galamērķim pasaulē!

Kontakti:

Etihad Airways Baltics
Telefons: +372 66 81 006
E-pasts: Etihad.Baltics@aviareps.com
www.etihad.com

Etihad Airways Etihad Airways Etihad Airways Etihad Airways Etihad Airways Etihad Airways