LATVIJA | Rīga

Rīgā notiks mājsaimnieču olimpiāde

Rīgā notiks mājsaimnieču olimpiāde

2012.gada 25. februārī Rīgā, tirdzniecības centrā Spice Home pulksten 12.00, notiks Mājsaimnieču olimpiāde 2012, kurā, pārbaudot mājsaimnieču izveicību, atraktivitāti, radošumu, erudīciju un pirkstu veiklību, noteiks 21. gadsimta mājsaimnieci.

Olimpiāde, kurā piedalīsies 100 dāmas no visas Latvijas, noskaidrosies, kādai jābūt mūsdienīgai mājsaimniecei – sievietei, kurai bieži vien jāsavieno neskaitāmi mājas, darba un sociālie pienākumi. Cik viņa ir prasmīga virtuvē? Apķērīga rokdarbos? Visu pagūstoša un vienmēr kopta? Dzelzs lēdija biznesā un maiga būtne mājās?

Kandidēt uz modernās mājsaimnieces titulu var ikviena sieviete, kura ar klasiskām vai neordinārām metodēm prot apvienot savus ikdienas pienākumus un sasniegt spožus rezultātus. Olimpiādes dalībnieces piedalīsies ar un ap mājsaimniecību saistītās disciplīnās, tostarp, pankūku mešanā, tīrīšanā, ēst gatavošanā un iepirkšanās. Uzvarētāja saņems galveno balvu – īpaši energoefektīvo veļas mašīnu no Electrolux. Reģistrēšanās olimpiādei portālā Sieviesuklubs.lv līdz 24. februārim.

Olimpiādes dalībnieces un viņu atbalstītāji aicināti pārsteigt ar savu stilu modernas 21. gadsimta mājsaimieces veidolā vai ideālo mājsaimnieču zelta laikmeta – pagājušā gadsimta 50., 60. gadu noskaņās. Kompetenta žūrija noteiks olimpiādes stilīgāko mājsaimnieci.

Pēc labāko mājsaimnieču apbalvošana ceremonijas pulksten 13.45 notiks bezmaksas meistarklases Praktiskais fen šui ezotērikas speciālistes Kristīnes Dunskas vadībā un Stila noslēpumi ar stilisti Daci Grīnbergu.

Olimpiādes apmeklētāji varēs iepazīties ar pagājušā gadsimta vidus elektropreču revolūcijas paraugiem izstādē 60. gadu mājsaimnieču pasaule. Tajā ietverti tādi rūpniecības attīstības simboli kā veļasmašīna Rīga, putekļu sūcējs Raketa un citi. Ekspozīcija tapusi sadarbībā ar Latvenergo Enerģētikas muzeju. Ekspozīcijas vērtību papildina fakts, ka tieši Latvijā 60. gados īpaši uzplauka sadzīves elektropreču rūpniecība, tādējādi ikdienā mājsaimnieču dzīve arī pie mums kļuva ērtāka. Ar elektrības palīdzību, vairs tik ļoti nenopūloties sievietei pašai, tika malta kafija, mazgāta veļa un tīrīta māja. Mūsdienās daudzi no šiem sadzīves priekšmetiem ir vērtējami ne tikai kā sava laikmeta, bet arī dizaina vērtība. Izstāde Spice Home 2. stāvā būs apskatāma līdz pat 31. martam.

Mājsaimnieču olimpiādi vadīs super mamma un mājsaimniece Santa Didžus kopā ar savu atvasīti – meitu Emīliju. Santa Didžus zina, kā raksturot mūsdienīgu mājsaimnieci: „Viņai jābūt kā labam kombainam vai kā elastīgam gumijas cilvēkam. Viņai pat obligāti nav jāprot darīt visu, bet ātri reaģēt uz situāciju, kurai vajadzīgs risinājums, gan ir jāprot. Elastīga, radoša, ātra – tāda ir mūsdienu mājsaimniece. Viņa ir gluži kā ātrā palīdzība neparastās dzīves situācijās. Viņa tāda ir, jo rūpējas par ģimeni, pavardu, sevi… Kāda es pati esmu kā mājsaimniece? Ļoti kārtīga. Kad man ir laiks būt mājās, man patīk, ja apkārt ir kārtība, tīrība un aiz loga spīd saule.“

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

Tez Tour
LASĪTĀKĀS ZIŅAS
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ārstnieciska muguras, kakla zonas masāža. Aqua Villa SPA Aqua Villa SPA Ārstnieciska muguras, kakla zonas masāža. | Skatīt vairāk
Latvija 32 d.
Caur Suitu novadu pēc jūras vēja Eltur Eltur 27.-28.jūlijs.Paēšana suitu gaumē Spēlmaņu krogā.Ekskursija pa Alsungu.Murkšķu ferma Reģos.Brauciens ar kuģīti pa Sakas upi.Kūpināto zivju | Skatīt vairāk
32 d. 55 LVL
Dobeles ceriņi, Jaunpils, Rūķīšu tēja.. Eiropas ceļojumu centrs Eiropas ceļojumu centrs Dobeles ceriņu dārzs ir viens no lielākajiem Eiropā. Vairāk nekā 4 ha platībā tajā aug ap 150 ceriņu šķirņu un hibrīdu. Aicinām uz ekskursiju 02 | Skatīt vairāk
23 d. 12 LVL
Atsāks darboties Gaujas tramvajs Valmierā Valmieras TIC Valmieras TIC 15. maijā Valmierā savu otro sezonu sāks vienīgais Gaujas tramvajs Latvijā, aicinot interesentus arī šogad iepazīt Valmieru no neierasta skatu punkta. | Skatīt vairāk
98 d.

Uzņēmumi


Avis
,


Elizabete Design Hotel
,


Dodo Hotel
,


Medzābaki
,

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2013 www.europa-tourismus.de | Design & maintenance © 2000 - 2013 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25890493sec.