IIC «Dzelzceļš un Tvaiks» izaicina kolēģus stāstīt, ko pie viņiem joprojām var darīt

Vīrusa izplatības un noteikto ierobežojumu dēļ ir krietni mazinājusies arī ceļotāju aktivitāte, bet tūrisma objektos saimnieki un darbinieki skumst pēc apmeklētājiem un gaida ciemos.

Iedvesmojoties no kolēģiem Šmakovkas muzejā Daugavpilī, kas aizsāka izaicinājuma stafeti, stāstot, kā viņiem šajā laikā visvairāk pietrūkst un aicinot to darīt arī citus, izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks”, kas atrodas Gulbenes dzelzceļa stacijas ēkā, darbinieki nolēma radīt savu #Piemumsjoprojāmvar izaicinājumu – pastāstot, ko joprojām var darīt centrā. Ar plakātu palīdzību tika izveidots ieskats par aktivitātēm centrā un par iespaidiem, ko joprojām šeit var piedzīvot. Centra darbinieki aicina kolēģus arī citos Latvijas tūrisma objektos atsaukties šai izaicinājuma stafetei un sociālajos tīklos stāstīt par to, ko joprojām var darīt pie viņiem.

Ar šo aktivitāti “Dzelzceļš un Tvaiks” darbinieki vēlējās pievērst uzmanību, ka centrs ir atvērts, un tas turpina darbu, un ka viņi tiešām ļoti ilgojas centrā atkal redzēt apmeklētājus. Centra darbinieki cer, ka valstī tomēr jau drīzākajā laikā izdosies mazināt vīrusa izplatību, un apmeklētāju plūsma atkal atgriezīsies. Bet arī šobrīd, ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, centrā būs gaidīts ikviens apmeklētājs, kuram būs ļauts pārbaudīt savas spējas, darbojoties ar interaktīvajām ierīcēm – ceļot, minot, kustinot, darbinot, domājot un zinot.

Izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” ir izvietotas 30 interaktīvas ierīces, ar kuru palīdzību var iepazīt dzelzceļa darbību, vēsturi un attīstību. Centrs ir atvērts apmeklētājiem no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10:00 līdz 18:00. Šeit var saņemt arī informāciju par novada tūrisma piedāvājumu, aktīvākajiem interesentiem ir iespēja laimēt balvas, piedaloties centra veidotos konkursos. Centrā ir iespējams iegādāties arī Gulbenes novadu raksturojošus suvenīrus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.95822811sec.