Skaties piedāvājumus no:
No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Simfoniskais orķestris aicinās klausītājus uz Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāla spilgtajiem koncertiem.
Uzzini, kas ir "VisitBauska fotomirklis" un kādam nolūkam tas radīts!
Latvija
Balttour ceļojumu izpārdošana sākusies internetā!
26. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Aijas Vītoliņas kocerts “No Buenosairesas līdz Parīzei”.
25 EUR
Šī ir grafiķa Pētera Upīša (1899—1989) veidotā grafika “Jumti” (1943), kurā redzams skats no augšas uz Tukuma dakstiņu jumtiem. Apskatīt var vēl dažas
Ieskaties dažos no jaunumiem par kuriem vēstīs Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs izstādē
25.februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Denisa Paškeviča akustikais koncerts.
Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00!
18. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies “Latvian Blues Band Duo” koncerts.
Starptautiskā tūrisma izstādes “Balttour” ietvaros Biznesa augstskola Turība 3. februārī plkst. 14.00 rīkos ekspertu viedokļu ringu.
Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.
no 799 EUR
Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!
17.februārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs Shipsea solokoncerts “Siltā gaismā”.
no 18 EUR
Noskaties pirmais - kinoteātrī "Splendid Palace" filma jau no 1. februāra!
Šlokenbekas muižas krodziņš piedāvā gan ēšanu uz vietas mājīgā, siltā atmosfērā, gan arī pieņem pasūtījumus Jūsu svētku galda burvības radīšanai!
PLANICA 2023 Atbalsti savus iecienītākos sportistus un iepazīsti skaisto Slovēniju — mazu valsti Eiropas vidū ar lielu sirdi!
14. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Mārča Auziņa akustikais koncerts.
Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!
Bezmaksas ekskursija gida pavadībā individuālajiem interesentiem. Iepazīsti vienīgo 17.gs. rekonstruēto rātsnamu Latvijā!
Traķi ir īpaša vieta Lietuvā, kur vēsture un daba satiekas harmoniskā vienotībā. Reģions ir pilns ar dārgumiem: gleznaini pakalni, zaļi meži, zili ezeri un
Pievienot piedāvājumu!