Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; būs papildu vilciena un pilsētas autobusu reisi

Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; būs papildu vilciena un pilsētas autobusu reisi

No 2024. gada 29. maija līdz 2. jūnijam saistībā ar Kūrorta svētku norisi Jūrmalā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā. Pašvaldība vērš uzmanību, ka svētku dienā, sestdien, 1. jūnijā, ņemot vēra paredzamo apmeklētāju plūsmu, Jūrmalas ielās var veidoties sastrēgumi, pilsētas centrālajā daļā automašīnu novietošana var būt apgrūtināta un aicina doties uz svētkiem, pēc iespējas izmantojot sabiedrisko transportu.

Satiksmes ierobežojumi

•    No 29. maija plkst. 8.00 līdz 2. jūnija plkst. 20.00 satiksmei būs slēgta Pilsoņu ielaposmā no Jūras ielas līdz pludmalei.

•    No 31. maija plkst. 9.00 līdz 2. jūnija plkst. 2.00 ierobežota transporta līdzekļu apstāšanās un stāvēšana Jūras ielā posmā no Teātra ielas līdz Tirgoņu ielai un Ātrās ielas krustojumā ar Jomas ielu.

•    No 31. maija plkst. 16.00 līdz 2. jūnija plkst. 9.00 būs slēgts Majoru stāvlaukums.

•    No 31. maija plkst. 23.59 līdz 2. jūnija plkst. 8.00 būs slēgts maksas stāvlaukums pie Dzintaru koncertzāles.

•    No 1. jūnija plkst. 8.00 līdz 2. jūnija plkst. 2.00 satiksmei būs slēgta Omnibusa iela.

•    1. jūnijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 tiks ierobežota transporta līdzekļu apstāšanās un stāvēšana Dzintaru prospektā posmā no Raunas ielas līdz Ļaudonas ielai.

•    1. jūnijā no plkst. 15.00 līdz svētku gājiena noslēgumam satiksme tiks slēgta visā gājiena maršrutā: Majoru pludmale–Pilsoņu iela–Jomas iela–Turaidas iela–Dzintaru pludmale, kā arī visas šķērsielas, kas krusto šīs ielas.

Autovadītāju ievērībai – notiek Dzintaru pārvada pārbūve, braukšanas joslu skaits ir samazināts, satiksme tiek organizēta pa vienu joslu katrā virzienā.

Sabiedriskais transports, papildu reisi

Lai nokļūtu uz svētku pasākumiem, aicinām izmatot vilcienu satiksmi. Lai pēc svētkiem varētu atgriezties mājās, AS “Pasažieru vilciens” 2. jūnijā nodrošinās papildu reisu maršrutā Dubulti–Rīga, kas Majoru stacijā piestās plkst. 00.37. Savukārt Tukuma virzienā vilciens pēc pusnakts no Majoriem izbrauks, kā ierasts, plkst. 00.21.

Ar vilcienu kustības sarakstiem var iepazīties AS “Pasažieru vilciens” mājaslapāhttps://www.pv.lv/lv/.

Svētku dienā pilsētas autobusi kursēs pēc brīvdienu grafika, norīkoti autobusu papildu reisi, atsevišķi autobusu maršruti vakarā būs pagarināti.

Dienas laikā norīkoti šādi papildu reisi:

3. autobuss

•    Papildu reisi 3. autobusa maršrutā “Kauguri–Valteri–Bulduru stacija” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Ganību iela” plkst. 11.15, plkst. 14.01 un plkst. 16.34.

•    Papildu reisi 3. autobusa maršrutā “Bulduru stacija–Valteri–Kauguri” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Muižas iela” plkst. 12.51, plkst. 15.20 un plkst. 18.21.

•    Papildu reiss 3. autobusa maršrutā “Kauguri–Valteri–Bulduru stacija” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Majoru stacija” plkst. 23.45 virzienā uz Bulduriem.

•    Papildu reiss 3. autobusa maršrutā “Bulduru stacija–Valteri–Kauguri–Ķemeru stacija” (pagarināts) ar atiešanas laiku no pieturvietas “Majoru stacija” plkst. 00.25 virzienā uz Ķemeru staciju.

4. autobuss

•    Papildu reisi 4. autobusa maršrutā “Slokas stacija–Bulduri” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Satiksmes iela” plkst. 11.10, plkst. 13.30 un plkst. 16.57.

•    Papildu reiss 4. autobusa maršrutā “Bulduri–Slokas stacija” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Bulduri” plkst. 12.00, plkst. 14.40 un plkst. 17.51.

•    Papildu reiss 4. autobusa maršrutā “Slokas stacija–Bulduri–Buļļuciems” (pagarināts) ar atiešanas laiku no pieturvietas “Majoru stacija” plkst. 23.50. No Bulduru pieturvietas autobuss turpinās maršrutu līdz Buļļuciemam (maršruts kā 1. autobusam).

•    Papildu reiss 4. autobusa maršrutā “Buļļuciems–Bulduri–Kauguri” ar atiešanas laiku no pieturvietas “Majoru stacija” plkst. 00.30 līdz pieturvietai “Kauguri 2”.

Aktuālos Jūrmalas autobusu satiksmes kustības sarakstus skatīt: http://marsruti.lv/jurmala/

Iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

Jūrmalas pašvaldība atgādina, ka par iebraukšanu Jūrmalas īpašā režīma zonā jāsamaksā nodeva 3 eiro apmērā. Lai pie iebraukšanas Jūrmalā neveidotos rindas, autobraucēji aicināti caurlaidi iegādāties elektroniski: portālā epakalpojumi.jurmala.lv, ar “Mobilly”, “EuroPark” vai “Citadele” mobilo aplikāciju starpniecību. Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā līdz plkst.23.59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Nodevu var samaksāt arī caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles (Turaidas ielā 1), Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. Autostāvvietas Jūrmalā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Ar Jūrmalas Kūrorta svētku programmu var iepazīties tīmekļvietnē www.jurmala.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2024 - 25.06.2024 Jelgavas objektu darba laiks svētkos Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Vasaras saulgriežu svētku laikā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornim, Jelgavas Vecpilsētas mājai un Dzīvesziņas un arodu sētai mainīts darba | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2024 - 26.06.2024 Brīvdienas ģimenēm ar bērniem Bauskā! Bauskas TIC
Iepazīsti tūrisma piedāvājumu ģimenēm ar bērniem! | Skatīt vairāk
Jūnija vidū Bauskā uzsāks ceļu remontu! Bauskas TIC
Jūnija vidū uzsāks Kalna un Zaļās ielas seguma atjaunošanas un rotācijas apļa izbūves darbus | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.06.2024 - 30.06.2024 Tukuma puses daiļdārzi gaida ciemos  Tukuma TIC
Tukuma puses daiļdārzi aicina ciemos jau tagad! Piedāvājam iepazīties ar skaistākajiem dārziem | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69827294sec.