Izsludina Lindas Leen autormūzikas vakara papildkoncertu

Lielā pieprasījuma dēļ SIA “Kurzemes filharmonija” izsludina papildkoncertu 10. decembrī plkst. 16.00 uz dziedātājas Lindas Leen autormūzikas vakaru koncertzālē “Latvija”.

Koncertā piedalīsies dziedātāja Linda Leen, Ventspils bigbends un Ventspils Kamerorķestra stīgu grupa. Pie diriģenta pults Aigars Meri.

Koncertā izskanēs mūziķes jaunākie skaņdarbi - “Blue Monday”, “Uzar mani kā zemi” un dziesmas no albuma “Digital Church” (2017). Īpašu orģinālinterpretācijas renesansi piedzīvos albumu “Chameleon” (2008) un “Ziemskaņas” (2009) kompozīcijas, kuru ierakstu skanējumā liela loma ir atvēlēta simfoniskā orķestra aranžējumiem. Tie savulaik tapuši sadarbībā ar Holivudā strādājošu komponisti Lolitu Ritmanis, filmu mūzikas komponistu un aranžētāju Krisu Elliotu (Lielbritānija) un trompetistu Kevinu Robinsonu (Lielbritānija).

Ventspils bigbenda koncertsastāvu veido mūzikas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji. Kolektīva mākslinieciskais vadītājs – Renārs Lācis, kura vadībā tiek iepazīti dažādi mūzikas stili, tostarp populārās un džeza mūzikas programmas. Īpašu publikas atzinību guvuši koncerti kopā ar latviešu komponistiem un Latvijā zināmiem mūziķiem. Ventspils bigbends ir uzstājies arī ar pasaulē atzītiem māksliniekiem. Decembrī aicinām uz dziedātājas Lindas Leen autormūzikas koncertiem, iepazīstot mūziķei raksturīgos toņus.

Pasākumu finansē Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Biļetes pieejamas tirdzniecības tīklā “Biļešu paradīze”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ilustrāciju izstāde “Zemei pāri debestiņa Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Līdz 14. janvārim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāma Sandras Vingres bērnu grāmatu ilustrāciju izstāde “Zemei pāri | Skatīt vairāk
Latvija
Lustru balle pilī Bauskas TIC
Ziemassvētku gaidīšanas laikā no 16. līdz 22. decembrim Rundāles pilī vakara stundās būs baudāms gaismas uzvedums – “Lustru balle pilī”. | Skatīt vairāk
Ziemassvētki "Kangaros" - gliemežu fermā Tukuma TIC
Esi bijis ciemos pie gliemežiem? Brauc uz Cēres pagastu ar visu ģimeni! Līdz pat DECEMBRA BEIGĀM tur valda īpaša svētku atmosfēra! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2023 - 17.12.2023 Aurēlijas Šimkus koncerts Bruknas muižā Bauskas TIC
Izcilā pianiste Aurēlija Šimkus viesosies ar koncertu Bruknas muižā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44032407sec.