Izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss

Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra līdz 12. februārim aicina iesniegt piedāvājumus apvienotā Cēsu novada tūrisma vizuālajai identitātei. Konkursa mērķis ir iegūt autentisku, oriģinālu Cēsu novada tūrisma zīmola dizaina koncepciju, kas veicinātu novada atpazīstamību un atspoguļotu apvienoto Cēsu novadu kā starptautiski konkurētspējīgu, kvalitatīvu tūrisma galamērķi ar labvēlīgu vidi uzņēmējdarbības attīstībai.

Pēc Administratīvi teritoriālās reformas jaunajā Cēsu novadā apvienojušies 7 novadi un 21 pagasts, no Amatas līdz Zosēnu pagastam, saglabājot Cēsīm un Līgatnei pilsētas statusu teritoriālajā iedalījumā. Līdz ar funkciju un iestāžu apvienošanu, nepieciešama arī vienota novada komunikācija, kuras pamatā ir kopīgs mērķis – veicināt novada tūrisma produktu eksportspēju.

Par konkursa vadmotīvu tika izvēlēta uzņēmuma “Draugiem Group” ideja – “Cēsis pievelk”, kas tika paplašināta visa novada kontekstā – “Cēsu novads pievelk”. Pērnajā gadā ar “Cēsis pievelk” moto “Draugiem Group” savā mājvietā, Cēsīs, uzsāka pilsētas skvēra labiekārtošanu. “Cēsu novads un Cēsis kā novada centrs pievelk ar savu dažādību un spēju pielāgoties katra tūrista individuālajām vajadzībām un vērtībām, ļaujot izpausties katrai novada unikālajai personībai. Sagaidām, ka arī vizuālā identitāte palīdzēs to izcelt,” stāsta pašvaldības aģentūras “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” direktore Madara Lasmane.

Pretendenti darbus var iesniegt līdz 2023. gada 12. februārim plkst. 24.00. Konkursa žūrija sastāv no savas jomas profesionāļiem – tajā ir gan mārketinga un zīmolvedības speciālisti, gan teorētiķi, dizaineri, Cēsu novada pašvaldības un Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūras pārstāvji. Konkurss ir atklāts, un katrs pretendents tajā var iesniegt neierobežotu darbu skaitu. Konkursam var iesniegt arī vizuālās identitātes konceptu vai daļēji izstrādātas vizuālās identitātes vadlīnijas, kas tiktu pabeigtas pēc konkursa noslēguma. Konkursa uzvarētājs saņems atlīdzību 7000,00 Eur apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Ar detalizētu informāciju par konkursa norisi, vērtēšanas kritērijiem un pieteikuma formātu iespējams iepazīties konkursa nolikumā, kas pieejams Cēsu pašvaldības mājaslapā www.cesis.lv sadaļā “Tūrisms”, “Konkursi”.

Cēsu novads teritorijas ziņā aizņem 2668,2 km2 un tā administratīvais centrs ir Cēsis, kuras 2025.gadā kļūs par Latvijas kultūras galvaspilsētu. Cēsu novadu būtiski iezīmē tā atrašanās gleznainajā Gaujas Nacionālā parkā teritorijā, kur Gaujas upes krastus majestātiski rotā Devona laika smilšakmeņu iežu klintis un atsegumi, Vidzemes augstienes centrālās daļas Piebalgas pauguriene, kurā meklējama arī Gaujas izteka un augštece, kā arī Vecpiebalgas aizsargājamo ainavu teritorija un vēsturiskās zemes. Cēsu novads ir bagāts ar kultūrvēsturisko, dabas, industriālo un militāro mantojumu. Šie faktori netieši pamato apgalvojumu par Cēsu novadu kā par vadošo līderi kultūrtūrismā Latvijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.03.2023 - 25.03.2023 Atvērtā ekskursija Bauskas Rātsnamā Bauskas TIC
Ieplāno šo nedēļas nogali, lai atklātu Bauskas Rātsnamu un tā krāšņo ekspozīciju! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.03.2023 - 28.03.2023 Aizkraukles novadam ir sava aplikācija Aizkraukles novada TIC
Šomēnes aplikāciju veikalos “Play veikals” un “App store” bezmaksas lejupielādei ievietota Aizkraukles novada mobilā lietotne “Aizkraukles | Skatīt vairāk
Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52607989sec.