Dodies aizraujošās un izzinošās ekskursijās Liepājā un apkārtnē

Sveiciens visiem skolēniem, skolotājiem un vecākiem!

Vasaras brīvdienas ir beigušās, bet tas nebūt nenozīmē, ka nevari doties aizraujošos piedzīvojumos kopā ar saviem klases biedriem vai pavadīt jautras nedēļas nogales kopā ar ģimeni.

Aicinām doties aizraujošās un izzinošās skolēnu ekskursijās Liepājā un apkārtnē! Apskati Liepājas piedāvājumu un ieplāno savu piedzīvojumu:

Liepājas interjera muzejs "Hoijeres kundzes viesu nams"

Aicinām iepazīties ar Hoijeres kundzes vēsturisko namu, uzzināt nedzirdētus faktus un plašāk iepazīties ar unikālajiem 17.–20.gs interjera priekšmetiem. Hoijeres viesu nams piedāvā skolēniem izglītojošas un izzinošas nodarbības par 17.–20.gs. dzīvi un tam laikam raksturīgākajiem interjera, sadzīves un mākslas priekšmetiem.

+371 29605223; [email protected]

Koncertzāle "Lielais dzintars"

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvā daudzveidīgu un plašu muzikālu kultūras programmu skolēniem, kas tiek atbalstīta caur programmu "Latvijas skolas soma". Tāpat koncertzāle piedāvā ekskursijas gida pavadībā, kuru laikā skolēni ielūkosies vīnogu dārzam līdzīgajā Lielajā zālē un citās koncertu un mākslas telpās, no kurām paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz pilsētu.

+371 63424555; [email protected]

Izzinošs piedzīvojums "Siļķu brāķis"

Ekskursijā skolēni varēs uzzināt, kā agrāk notikusi siļķu brāķēšana, kā arī just līdzi kādam jaunam puisim vārdā Vilhelms, kurš tikko uzsācis patstāvīgu dzīvi pilsētā. Tajā tiks apskatīts laika posms no 19. gadsimta beigām un 20. gadsimta sākuma, iezīmējot spilgtākos kultūras notikumus tā brīža Liepājas un Latvijas vēsturē, kā arī vēršot uzmanību uz notiekošo pasaulē. Ekskursija veidota kā aizraujošs un reizē izzinošs piedzīvojums, kas caur stāstu, spēlēm un iesaistošām aktivitātēm palīdz skolēnus ieinteresēt tādos mācību priekšmetos kā sociālās zinības, vēsture, literatūra, ģeogrāfija, kultūra un māksla.

+371 25654578; [email protected]

Zinātnes un izglītības inovāciju centrs ZIIC

Atklāj zinātni taustāmā un uzskatāmā veidā Zinātnes un izglītības inovāciju centra darbības vietā Autoru ielā 4/6. Iespēja izmēģināt vairāk nekā 20 interaktīvus eksponātus, kā arī tādas izglītības tehnoloģijas kā programmvadāmi roboti. Izglītojamo grupām tiek īstenotas STEM un IT jomu izglītojoši praktiskas nodarbības, taču ar iepriekšēju pieteikšanos centrs atvērts ikvienam interesentam, īpaši ģimenēm ar bērniem.

+371 25728867; [email protected]

Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas māja

Ieraugi tādas dzīvas radības kā Austrālijas audējskudras un Madagaskaras šņācējprusakus Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas mājā, Zirgu salā 2. Iespēja izzināt vides zinātnes - izglītojamiem caur ar bioloģiju, ekoloģiju un zooloģiju saistītām nodarbībām, taču ar iepriekšēju pieteikšanos centrs atvērts ikvienam interesentam kā individuāliem apmeklētājiem, tā ģimenēm ar bērniem, lai iepazītu interaktīvas instalācijas, kas īstenotas projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" ietvaros.

+371 26644834; [email protected]

LOC Baseins&Spa

Kurp doties klases ekskursijā? Kā lielisku alternatīvu ierastajiem ekskursiju maršrutiem un apskates vietām, Liepājas Olimpiskais centrs klases kolektīviem piedāvā iespēju atpūsties un izklaidēties Liepājas Olimpiskā centra Baseina un SPA kompleksā. Ieplāno vasarīgu atpūtu jebkurā gadalaikā, jo LOC Baseins&SPA vienmēr ir +32 grādu siltums!

+371 29876501; [email protected]

Piedzīvojums Karostā

Karosta ir daļa no Liepājas, bet reizē – pasaule pati par sevi. Tā ir brīnumaina, paradoksāla un unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules vēsturē. Karosta ir viens no neparastākajiem objektiem Latvijā. Karostas iepazīšanai piedāvājam ekskursijas pa cietumu, fortiem, ūdenstorni, brīvības cīņu vietām. Šovs Karostas cietumā, "Bēgšana no PSRS" Ziemeļu fortos. Brīvības taka vai velo orientēšanās. Ēdināšana un nakšņošana cietumā. Notikt var viss...

+371 26369470; [email protected]

Liepājas teātris

Ielūkojies Liepājas teātra aizkulisēs! Dodies ekskursijā pa vecākā latviešu teātra aizkulisēm gida pavadībā. Cena: 4 EUR no personas (pedagogam bez maksas).

Skaties Liepājas teātra izrādes! Apmeklē izrādes klātienē vai piedalies attālinātā piedzīvojumā, skatoties tiešsaistes izrādes ZOOM platformā – mācībizrāde "Kā top izrāde?" (4.-12. klasei) un “Sapraši un nesapraši” (1.-5. klasei).

+371 63422121, +371 29165512; [email protected]

Liepājas Leļļu teātris

Ekskursija Liepājas leļļu teātrī atklās leļļu valstības noslēpumus - izrāžu un leļļu tapšanu, Leļļu vadīšanas un citus aktiera profesijas knifus. Iejūties arī Tu aktiera lomā un ielūkojies izrādes tapšanas aizkulisēs! Latvijas Skolas soma piedāvājumā arī virkne Liepājas Leļļu teātra izrāžu un to ierakstu - Ucipuci meklē mājas, Ežumilla. Mežlaumiņa Baigajā biezoknī, Dauka. Labie jautājumi, Mazais cilvēks, Harolds un Pīle, Sarkangalvīte u.c.

+371 26594529; [email protected]

Liepājas muzejs

Liepājas muzeja izglītojošo programmu piedāvājumu veido pastāvīgās nodarbības, kuras ir pieejamas visa gada garumā, kā arī sezonālās un konkrētām mākslas izstādēm izstrādātas nodarbības. Šīs sezonas jaunums – sākoties jaunajam mācību gadam, Liepājas muzejs aicina bērnus un jauniešus izzināt dzelzceļa un ostas vēsturi jaunajā muzejpedagoģijas nodarbībā.

+371 29605223; [email protected]

Amatnieku nams

Amatnieku nams vienkopus pulcē 16 dažādus Kurzemes novada amatniekus, kas ar lielu prieku par savu amatu un tā tradīcijām pastāstīs arī viesiem. Amatnieku darbnīcās iespējams apskatīt gan to, kā uz stellēm top tautas tērpi, gan metāla rotas, keramikas darbi, ādas un dzintara izstrādājumi. Amatnieku namā arī apskatāmas garākās dzintara krelles Latvijā. Tās ir 123 metru garas, 19,5 kilogramu smagas, ar teju 17 000 dzintara gabaliņiem, ko dāvinājuši liepājnieki. Turpat aplūkojami vairāk nekā simts gadus veci un ari tikko darināti tautas tērpi. Iespējams pieteikt arī dažādas darbnīcas.

+371 26541424; [email protected]

Latvijas Kara muzeja vēstures ekspozīcija Liepājā

Karostas objektu vidū Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2 ir joprojām noslēpumainākā vieta Liepājā, kas ir bijusi slēgta 130 gadus. Ekspozīcijā izvietotas Latvijas Kara muzeja vēsturisko fotogrāfiju reprodukcijas par 1. Liepājas kājnieku pulku, 2. Ventspils kājnieku pulku un Kurzemes artilērijas pulku.

+371 25603875

[email protected]

Ar ekskursiju piedāvājumu Liepājas apkārtnē iepazīsties šeit:

https://liepaja.travel/piedavajums-skoleniem-un-gimenem-ar-berniem/

Ieplāno Liepāju!

www.liepaja.travel


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Liepājas koncertzāles dizaina sērija Liepājas reģiona TIB
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie | Skatīt vairāk
Latvija
JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu | Skatīt vairāk
130 EUR
Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā" TAKA
Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”! | Skatīt vairāk
Viesu māja “Kaķis krūzē” TAKA
Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.60685301sec.