Ceļotāji no Eiropas dienvidiem ceļo aizvien vairāk uz Dāniju

2024. gada vasarā strauji palielinājies tūristu skaits Dānijā. Viss ir vienkārši – ceļotāji no Eiropas dienvidiem, kur šovasar ir pamatīgs karstums, meklē vēsumu. Un tīri jauku atvēsināšanos var piedāvāt Dānija, vēsta “Euronews”.

Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā īpaši izjūt ceļotāju skaita pieaugumu no Itālijas, Francijas un Spānijas. Īpaši jūtams tieši francūžu skaita pieaugums – tiek lēsts, ka 2024. gada jūnijā šo ceļotāju skaits pieaudzis par 23%.

Taču apgalvot, ka ceļo tikai dienvidnieki arī nebūtu pareizi. Tāpat aktīvi Kopenhāgenu apciemo viesi no Nīderlandes un Beļģijas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ģimenes atpūtai un romantikas cienītājiem! Latvia Tours
Šeit dabai raksturīgi kupli skujkoku meži, zaļi pakalni, gleznaini līči un smilšu pludmales – tik garas, ka pa tām var doties stundām ilgās | Skatīt vairāk
no 499 EUR
Etnovakars I Valmiermuižā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
24. janvārī plkst. 19.00 Valmiermuižas alus viesistabā norisināsies Etnovakars, kurā uzstāsies duets Stanislav Yudin & Asnate Rancāne. | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.12.2024 - 18.01.2025 Garšas piedzīvojums svētkos Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Palutini sevi un savus mīļos ar izsmalcinātu svētku pieredzi Dienvidkurzemē! | Skatīt vairāk
Žoržs Siksna Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
24. janvārī, 19:00 kultūrtelpā AKUSTIKA viesosies latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna. | Skatīt vairāk
20 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.25605989sec.