Tūrisma aģentūra aicina darbā ceļojumu konsultantu

Tūrisma aģentūra, kas pārstāv vairākas vadošās pasaules kruīzu kompānijas, aicina darbā ceļojumu konsultantu

Piedāvājums:

  • iespēju sadarboties ar pasaules vadošajām kruīzu kompānijām
  • konkurētspējīgs atalgojums
  • izaugsmes iespējas atsākoties aktīvākām ceļošanas iespējām

 darba pienākumi:

  • kruīzu un papildus pakalpojumu rezervācijas on line rezervāciju sistēmās
  • darbs ar klientiem klātienē un attālināti
  • sadarbība ar tūrisma aģentūrām gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā pārstāvēto produktu ietvaros
  • jaunu klientu piesaiste,
  • mārketinga aktivitātes sociālajos tīklos, prezentācijas

 Prasības

  • Vēlama augstākā izglītība
  • Vēlama iepriekšēja pieredze tūrismā un darbā ar rezervācijas sistēmām
  • Izpratne par tūrisma nozari
  • labas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas;
  • vēlēšanās mācīties un praksē pielietot jaunās zināšanas;
  • prasme komunicēt biznesa līmenī, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas;
  • spēja strādāt disciplinēti, atbildīgi un patstāvīgi pieņemt lēmumus

 CV un pieteikuma vēstules sūtīt uz [email protected]

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Maroka - Āfrikas eksotika  Estravel Latvia
Krāsu, aromātu un iespaidu pilna - eksotiskā Maroka. Piedzīvojumu ceļojums - no Kasablankas līdz Marakešai // -20% ekskursiju tūrei, rezervējot | Skatīt vairāk
no 559 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.04.2024 - 26.04.2024 Lux Express Liepājas reģiona TIB
"Lux Express" no 2. maija uzsāks pasažieru komercpārvadājumus maršrutā Rīga-Liepāja. | Skatīt vairāk
3 dienas Romā un Vidusjūras kruīzs Estravel Latvia
9 naktis - 2 naktis Romā un 7 nakšu kruīzs ar MSC Vidusjūrā // Īpašais piedāvājums | Skatīt vairāk
no 1058 EUR
Svinam Vācijas futbola vasaru Europcar
Apvieno savu futbola braucienu ar apskates ekskursiju pa Vāciju! Mēs piedāvājam ekskluzīvu atlaidi visiem faniem, kas ceļo uz Vāciju, lai atbalstītu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.25232577sec.