Travelnews.lv aicina darbā!

DARBA PIEDĀVĀJUMS

TŪRISMA MEDIJU GRUPA
BalticTravelnews.com
izsludina konkursu uz

tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv pārdošanas menedžera vakanci

DARBA PIENĀKUMI:

- Esošo sadarbības partneru apkalpošana;
- Jaunu sadarbības partneru un reklāmdevēju piesaiste
  (telefona un e-pasta komunikācija);
- Dalība mārketinga un pārdošanas akciju organizēšanā.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

- Labas komunikācijas spējas un prasme lietišķi veikt telefona sarunas;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Pozitīvs noskaņojums darbam un iniciatīva;
- Darba pieredze pārdošanā un telemārketinga jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

PIEDĀVĀJAM:

- Atbildīgu un interesantu darbu augošā uzņēmumā;
- Algu, kas ir tieši piesaistīta paveiktajam darbam;
- Nodrošinām nepieciešamo apmācību!

Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs izpildīti sekojošie nosacījumi:
1. CV ar fotogrāfiju;
2. Motivācijas vēstule.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi [email protected] ar atzīmi (subject) «Pārdošanas menedžeris».

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Taizeme - dažādām gaumēm Estravel Latvia
Taizeme - piedzīvojumi // atpūta spa kūrortos // Izvēlieties ceļojumu atbilstoši savai gumei! Piedzīvojumu ceļojumiem - atlaides! | Skatīt vairāk
no 367 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.04.2024 - 21.04.2024 Bērnu un jauniešu teātru festivāls Valmieras TIC
19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notiks XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”. | Skatīt vairāk
4.maija svētki Alūksnē  Alūksnes TIC
Atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu, š.g. 4.maijā Bānīša zemē svinēs jaudīgi jeb kā saka vietējie “ar pilnu tvaiku”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.04.2024 - 26.04.2024 Augšdaugava.Tūrisma sezonas atklāšana. TAKA
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde ‘’TAKA’’ aicina 26. aprīlī plkst. 10.00 apmeklēt tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.14941597sec.