Wi-Fi 6 jaunā paaudze: kas padara to īpašu mūsu ikdienas dzīvē?

Wi-Fi 6 ir sestās paaudzes bezvadu internets, kura pamatā ir 5G tehnoloģija, un tas šobrīd uzņem apgriezienus.

Kā apgalvo Huawei inženieri, Wi-Fi 6 sasniedz četras reizes lielāku tīkla caurlaidību un var apkalpot tikpat reižu lielāku lietotāju skaitu salīdzinājumā ar piektās paaudzes tehnoloģiju.

Tas ir sācis ienākt birojos un sabiedriskās vietās visā pasaulē, jo uzņēmumi novērtē ieguvumus, ko Wi-Fi 6 standarts un aprīkojums sniedz klientiem un tīkla lietotājiem.

Wi-Fi 6 sērijas produkti palīdz uzņēmumiem veidot Wi-Fi 6 tīklus, neatstājot teritorijas bez pārklājuma, sniedz pakalpojumus, neapgrūtinot ar gaidīšanas laiku, un viesabonēšanas gadījumā netiek zaudētas datu paketes. Tādējādi dažādas jomas, tostarp - digitālā izglītība, digitālā lidosta, integrēto kanālu finanšu pakalpojumi, viedā veselības aprūpe, viedā valdība un viedā ražošana var doties virzienā uz pilnīgu bezvadu laikmetu.

Wi-Fi 6 maina mācīšanas procesu, uzlabojot skolēnu interesi un sekmes

Piemēram, kāda no Malaizijas universitātēm dalās pieredzē, kā jaunajam tīklam pievienotas studentu nometnes ēkas un sabiedriskās teritorijas, kas ietver laboratorijas, klases telpas, viedos multimedijus, guļamtelpas, kā arī sporta un atpūtas objektus. Risinājuma ieviešanas laikā tika izmantoti arī jauna veida savienojumu kontrolieri un jaunās paaudzes ierīču antenas, nodrošinot plašāku un stabilāku Wi-Fi pārklājumu un lietotāju piekļuves iespējas. Turklāt Wi-Fi tīkli spēj labāk reaģēt uz pasniedzēju un studentu vajadzībām. Nav šaubu, ka sestās paaudzes bezvadu sakaru īstenošanas gaitā tiks likvidēti tādi traucējumi, kā slikta sakaru caurlaidība, ilgas pieprasījumu veikšanas nobīdes un tā tālāk.

Kā liecina Stenfordas Universitātes un Dānijas universitātes kopīgi veiktais pētījums, pēc bezvadu virtuālās realitātes (VR) un papildu realitātes (AR) ieviešanas mācību programmā studentu mācību rezultāti uzlabojušies par 76%. Turklāt, ņemot vērā iespējas izveidot virtuālās anatomijas laboratorijas, bezvadu VR un AR piedāvā revolucionāru pieeju medicīnas apguves jomā. Piemēram, ārstniecības profesionāļu apmācības procesu bieži apgrūtina ierobežotais ziedoto un atkārtoti neizmantojamo ķermeņu skaits. Turklāt tradicionālās anatomijas mācīšanas metodes, izmantojot 2D saturu, kad studentiem bieži jāpaļaujas uz savu iztēli, ir novecojušas. Virtuālajās anatomijas laboratorijās šādu problēmu nav.

Ātrais bezvadu tīkls ne tikai valsts sektorā strādājošajiem, bet arī privātajiem uzņēmumiem nodrošina pilnībā jaunu vadības un ikdienas darbību veikšanas modeli. Tas palīdz uzlabot sadarbību, padarīt efektīvāku saziņu, kā arī paātrina inovācijas procesu. Tajā pašā laikā darbiniekiem ir iespēja strādāt produktīvāk, jo viņus vairs neierobežo kabeļi, turklāt - jebkurā vietā tiek nodrošināts efektīvs savienojums.

Varam tikai iedomāties šādas datu caurlaides spējas un latentuma potenciālu medicīnas nozarē, atrisinot ar datu caurlaides spēju saistītās problēmas slimnīcu kompleksos, darba laikā nodrošinot video straumēšanu telekonferencēm un interneta pakalpojumus personālam, pacientiem, kā arī neskaitāmiem citiem objektiem salīdzinoši lielos un datu ietilpīgos kompleksos.

Inovācija tehnoloģijas sirdī

Wi-Fi 6 attīstās ļoti strauji. Jau šogad tiek prognozēts pieckārtīgs bezvadu tīklu izvēršanas un modernizācijas palielinājums, uzņēmumiem nomainot veco tīkla aprīkojumu un pārvaldības risinājumus ar jauniem. Wi-Fi 6 ienes būtiskas izmaiņas notiekošajā uzņēmumu digitālajā pārveidē. Atšķirībā no iepriekšējām Wi-Fi paaudzēm, Wi-Fi 6 piedāvā bezprecedenta caurlaides spējas un jaudas līmeņus, nodrošinot optimālu lietotāja pieredzi un augstākā līmeņa pakalpojuma stabilitāti.

Uzlabota WiFi pieredze katram lietotājam, izmantojot Wi-Fi 6, var patiesi palīdzēt uzņēmumiem paātrināt digitālo pārveidi birojos, mājās, uz ražošanas līnijām un pakalpojumu sniegšanas jomā, piedāvājot augstāku efektivitāti un kvalitatīvāku darba un mācību procesu. Nākotnē varam sagaidīt tikai jaunas klientu inovācijas un gūt priekšrocības no Wi-Fi 6 atjaunošanas iespējām, lai izveidotu pilnībā savienotus un lietotāja pieprasījumos balstītus nometņu tīklus, izmantojot Wi-Fi 6. Izmantojot šo tīklu, uzņēmumi var samazināt izmaksas, uzlabot konkurētspēju un piedāvāt saviem klientiem pilnīgu bezvadu laikmetu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jaunais gads ar R.Zeltiņu & Dziļi Violets! Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
Pievienojies grandiozākajai Jaunā gada sagaidīšanas ballei Rīgā ar aizraujošām izklaidēm, dejām, svētku bufeti, DJ Kārli Ķilkutu un jautrām | Skatīt vairāk
Latvija 150 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.11.2023 - 10.12.2023 Kādēļ apmeklēt Bausku Bauskas TIC
Bauskas reģionu var dēvēt par Latvijas kultūrtūrisma metropoli. Te koncentrētā veidā var iepazīt galvenos mākslas un arhitektūras posmus. Iepazīsti! | Skatīt vairāk
Dāvanām izvēlies vietejo! Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
1. - 24.decembrim tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv un visit.jelgava Facebook būs publicēti attēli un apraksti ar īpaši sarūpētu svētku dāvanu | Skatīt vairāk
Radošās meistarklases svētku laikam Bauskas TIC
Atklāj tradicionālās un jaunās Bauskas novada garšas, un piedzīvo radīšanas prieku! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::1.76324391sec.