Wi-Fi 6 jaunā paaudze: kas padara to īpašu mūsu ikdienas dzīvē?

Wi-Fi 6 ir sestās paaudzes bezvadu internets, kura pamatā ir 5G tehnoloģija, un tas šobrīd uzņem apgriezienus.

Kā apgalvo Huawei inženieri, Wi-Fi 6 sasniedz četras reizes lielāku tīkla caurlaidību un var apkalpot tikpat reižu lielāku lietotāju skaitu salīdzinājumā ar piektās paaudzes tehnoloģiju.

Tas ir sācis ienākt birojos un sabiedriskās vietās visā pasaulē, jo uzņēmumi novērtē ieguvumus, ko Wi-Fi 6 standarts un aprīkojums sniedz klientiem un tīkla lietotājiem.

Wi-Fi 6 sērijas produkti palīdz uzņēmumiem veidot Wi-Fi 6 tīklus, neatstājot teritorijas bez pārklājuma, sniedz pakalpojumus, neapgrūtinot ar gaidīšanas laiku, un viesabonēšanas gadījumā netiek zaudētas datu paketes. Tādējādi dažādas jomas, tostarp - digitālā izglītība, digitālā lidosta, integrēto kanālu finanšu pakalpojumi, viedā veselības aprūpe, viedā valdība un viedā ražošana var doties virzienā uz pilnīgu bezvadu laikmetu.

Wi-Fi 6 maina mācīšanas procesu, uzlabojot skolēnu interesi un sekmes

Piemēram, kāda no Malaizijas universitātēm dalās pieredzē, kā jaunajam tīklam pievienotas studentu nometnes ēkas un sabiedriskās teritorijas, kas ietver laboratorijas, klases telpas, viedos multimedijus, guļamtelpas, kā arī sporta un atpūtas objektus. Risinājuma ieviešanas laikā tika izmantoti arī jauna veida savienojumu kontrolieri un jaunās paaudzes ierīču antenas, nodrošinot plašāku un stabilāku Wi-Fi pārklājumu un lietotāju piekļuves iespējas. Turklāt Wi-Fi tīkli spēj labāk reaģēt uz pasniedzēju un studentu vajadzībām. Nav šaubu, ka sestās paaudzes bezvadu sakaru īstenošanas gaitā tiks likvidēti tādi traucējumi, kā slikta sakaru caurlaidība, ilgas pieprasījumu veikšanas nobīdes un tā tālāk.

Kā liecina Stenfordas Universitātes un Dānijas universitātes kopīgi veiktais pētījums, pēc bezvadu virtuālās realitātes (VR) un papildu realitātes (AR) ieviešanas mācību programmā studentu mācību rezultāti uzlabojušies par 76%. Turklāt, ņemot vērā iespējas izveidot virtuālās anatomijas laboratorijas, bezvadu VR un AR piedāvā revolucionāru pieeju medicīnas apguves jomā. Piemēram, ārstniecības profesionāļu apmācības procesu bieži apgrūtina ierobežotais ziedoto un atkārtoti neizmantojamo ķermeņu skaits. Turklāt tradicionālās anatomijas mācīšanas metodes, izmantojot 2D saturu, kad studentiem bieži jāpaļaujas uz savu iztēli, ir novecojušas. Virtuālajās anatomijas laboratorijās šādu problēmu nav.

Ātrais bezvadu tīkls ne tikai valsts sektorā strādājošajiem, bet arī privātajiem uzņēmumiem nodrošina pilnībā jaunu vadības un ikdienas darbību veikšanas modeli. Tas palīdz uzlabot sadarbību, padarīt efektīvāku saziņu, kā arī paātrina inovācijas procesu. Tajā pašā laikā darbiniekiem ir iespēja strādāt produktīvāk, jo viņus vairs neierobežo kabeļi, turklāt - jebkurā vietā tiek nodrošināts efektīvs savienojums.

Varam tikai iedomāties šādas datu caurlaides spējas un latentuma potenciālu medicīnas nozarē, atrisinot ar datu caurlaides spēju saistītās problēmas slimnīcu kompleksos, darba laikā nodrošinot video straumēšanu telekonferencēm un interneta pakalpojumus personālam, pacientiem, kā arī neskaitāmiem citiem objektiem salīdzinoši lielos un datu ietilpīgos kompleksos.

Inovācija tehnoloģijas sirdī

Wi-Fi 6 attīstās ļoti strauji. Jau šogad tiek prognozēts pieckārtīgs bezvadu tīklu izvēršanas un modernizācijas palielinājums, uzņēmumiem nomainot veco tīkla aprīkojumu un pārvaldības risinājumus ar jauniem. Wi-Fi 6 ienes būtiskas izmaiņas notiekošajā uzņēmumu digitālajā pārveidē. Atšķirībā no iepriekšējām Wi-Fi paaudzēm, Wi-Fi 6 piedāvā bezprecedenta caurlaides spējas un jaudas līmeņus, nodrošinot optimālu lietotāja pieredzi un augstākā līmeņa pakalpojuma stabilitāti.

Uzlabota WiFi pieredze katram lietotājam, izmantojot Wi-Fi 6, var patiesi palīdzēt uzņēmumiem paātrināt digitālo pārveidi birojos, mājās, uz ražošanas līnijām un pakalpojumu sniegšanas jomā, piedāvājot augstāku efektivitāti un kvalitatīvāku darba un mācību procesu. Nākotnē varam sagaidīt tikai jaunas klientu inovācijas un gūt priekšrocības no Wi-Fi 6 atjaunošanas iespējām, lai izveidotu pilnībā savienotus un lietotāja pieprasījumos balstītus nometņu tīklus, izmantojot Wi-Fi 6. Izmantojot šo tīklu, uzņēmumi var samazināt izmaksas, uzlabot konkurētspēju un piedāvāt saviem klientiem pilnīgu bezvadu laikmetu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.09.2021 - 18.09.2021 Atzīmē Eiropas dzelzceļa gadu Alūksnes TIC
Baltijā unikālā šaursliežu dzelzceļa Gulbene – Alūksne objekti – Stāmerienes un Kalnienas stacijas ēkas, un Papardes stacijas ūdenstornis būs | Skatīt vairāk
Latvija
Valmieras novada apceļošanas akcija Valmieras Tūrisma informācijas centrs
Sadzirdēt, saklausīt un sajust savas zemes Latvijas īpašo skanējumu vietējo cilvēku stāstos – ar šādu aicinājumu Valmieras novadā no 5.augusta | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.08.2021 - 19.09.2021 Dodies ekskursijā ar elektrovilcieniņu! Gulbenes novada TIC
Gulbenes elektrovilcieniņš aicina doties ekskursijā pa Gulbeni un atklāt to no jauna. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.09.2021 - 19.09.2021 Eiropas kultūras mantojuma dienu norises  Valmieras Tūrisma informācijas centrs
Sestdien, 18. septembrī, visas dienas garumā Eiropas kultūras mantojuma dienas ar dažādām aktivitātēm norisināsies maršrutā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46328306sec.