TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Starptautiskā konferencē diskutēs par nodarbinātības izaicinājumiem un izcilības attīstību viesmīlības izglītībā

Atbalstot tūrisma un viesmīlības sektora attīstību, kā arī  virzību uz izcilību viesmīlības izglītībā, šonedēļ, no 1. līdz 3. jūnijam Biznesa augstskolā Turība norisināsies prestižā viesmīlības apmācības fonda La Fondation pour la Formation Hôtelière  starptautiskā konference Nodarbinātība 21. gadsimtā: izaicinājumi un risinājumi tūrisma un viesmīlības nozarē.

Konferencē  piedalīsies  viesmīlības un tūrisma nozares eksperti no 17  tūrisma izglītības iestāžu  tīkla valstīm, kurā jau vairāk kā 10 gadus ir arī Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte. Kopā ar Latvijas viesmīlības sektora pārstāvjiem  dalībnieki iepazīsies ar tūrisma un viesmīlības jomas pētījumiem katrā no pārstāvētajām valstīm un diskutēs par nozares izaicinājumiem atbilstoša personāla sagatavošanā. Konferences dalībniekiem būs iespēja arī praksē iepazīties ar Latvijas tūrisma un viesmīlības uzņēmumu piedāvājumu.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingebērziņš atzīst: “Esmu gandarīts ka Turības darbības 30. gadā organizācijas La Fondation por la formacion hotelier konference notiek pie mums, jo  tā ir mūsu iespēja organizācijas dalībniekiem un atbalstītājiem parādīt mūsu sasniegumus, piedāvājot pasaules līmeņa tūrisma un viesmīlības izglītību. Esam pateicīgi šim fondam par sniegtajām iespējām, ar kuru palīdzību esam īstenojuši dažādas aktivitātes, kuras bijušas vērstas uz studiju procesa pilnveidošanu un dažādošanu. Šī pasākuma saturs un norise pilnībā atbilst Turības kā lietišķo zinātņu universitātes attīstības kursam, īstenojot aktivitātes, kuras vērstas gan uz sasniegumiem pētniecībā, gan starptautisko sadarbību. Šāda veida starptautiskās konferences norise Rīgā ir mūsu ieguldījums Latvijas starptautiskā tēla veidošanā.”

”Starptautiskās tūrisma fakultātes jau ilggadējā iesaiste fonda atbalstītajos projektos devusi lieliskas iespējas akadēmiskā personāla pieredzes apmaiņai, inovatīvu studiju metožu un materiālu ieviešanai  studiju procesā, kopīgiem pētījumiem un publikācijām. Un, kas ir ne mazāk svarīgi – izpratni, ka ejam kopsolī ar aktuālāko savā jomā, risinām līdzīgas problēmas  un ar daudzām lietām varam patiesi lepoties,” norāda Turības Starptautiskās tūrisma fakultātes prodekāne Daina Vinklere.

Pirmā konferences diena būs veltīta nodarbinātības problēmām un risinājumiem viesmīlības un tūrisma jomā, apskatot plašāk arī svešvalodu prasmju nozīmi, pieejamo nodarbinātības instrumentu kopumu un darbaspēka piesaisti viesmīlības nozarē. Tāpat eksperti spriedīs par bērnu un jauniešu tūrisma attīstību sociālās atbildības un nodarbinātības skatījumā.

Savukārt otrajā dienā starptautiskās konferences  dalībnieki diskutēs, piemēram,  par izglītības dilemmu saistībā ar mākslīgā intelekta attīstību, par neironu tīklu perspektīvām viesnīcu un restorānu nozarē, par izaicinājumiem SPA sektora darba devējiem.

Savukārt noslēdzošā konferences diena būs veltīta ilgtspējīgu sporta pasākumu tematikai, kā arī tiks prezentēti fonda pētījuma rezultāti par viesnīcu nozari COVID-19 periodā.  Ar pilno konferences programmu var iepazīties šeit.

La Fondation pour la Formation Hôtelière ir  1973 gadā darbību izsākusi  organizācija, kuras mērķis ir atbalstīt  tūrisma un viesmīlības sektora attīstību kopumā, bet  īpaši -  speciālistu sagatavošana, un viņu karjeras attīstība Austrumeiropas  un Centrāleiropas valstīs.

Vairāk nekā 40 gadus organizācija ir veicinājusi viesmīlības izpēti visā pasaulē, atbalstot mūsdienu mācību un mācību programmas saturu, kā arī nodrošinājuši telpas, kurās tie var attīstīties. Jo īpaši, ņemot vērā  spēcīgo fokusu uz Centrāleiropu un Austrumeiropu, La Fondation pour la Formation Hôtelière  ir attīstījusies un pielāgojusies, lai labāk apmierinātu to cilvēku vajadzības, kuri studē viesmīlību un ar to saistīto tūrisma nozari.

Starptautisko konferenci Nodarbinātība 21. gadsimtā: izaicinājumi un risinājumi tūrisma un viesmīlības nozarē Latvijā 1.-3.jūnijā organizē Biznesa augstskola Turība, bet finansiāli atbalsta prestižais starptautiskais  viesmīlības apmācības fonds La Fondation pour la Formation Hôtelière.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Halovīnu šausmu parks Bauskas pilskalnā Bauskas TIC
Sākot no 10.10. līdz pat 5.11. apmeklē Bauskas pilskalna parku un sajūti Halovīnu emocijas! | Skatīt vairāk
Latvija
Pierīgas tūrisma asociācija + Turība  Biznesa augstskola Turība
Turība sadarbosies ar Pierīgas tūrisma asociāciju uzņēmējdarbības vides uzlabošanā | Skatīt vairāk
Dzelzs Vilks | Jauni 30 | TUKUMĀ Tukuma TIC
Koncertturnejā “Dzelzs vilks. Jauni 30” tiks svinēti ar pilnu jaudu! 21.oktobrī - Tukumā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.10.2023 - 10.10.2023 Rūdens Whitehouse restorānā Whitehouse
Atmosfēra, kas rodas no mazām detaļām. Mirkļa baudījums. Mēs gādāsim par to, lai vakars mūsu restorānā ir jauniem iespaidiem bagāts un atmiņā | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Biznesa augstskola Turība
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58404803sec.