Jaunmoku pilī varēs baudīt «Sarunas ar ziediem»

No 27. novembra līdz 2021. gada 24. janvārim Jaunmoku pils Torņa zālē būs apskatāma Lailas Hercbergas otrā personālizstāde – Klusās dabas dimensijas 2, “Sarunas ar ziediem”.

Mēs dzīvojam trīs dimensijās, bet radošais darbs veido vēl vienu, ne mazāk svarīgo.

Autore ir beigusi Lietišķās mākslas vidusskolas dekoratoru nodaļu 1971. gadā, 1981. gadā pabeigusi mākslas akadēmiju, no 1972. līdz 1999. gadam strādājusi Bulduru dārzkopības tehnikumā par mākslinieci un skolotāju. Lailas Hercbergas pirmā personālizstādē notika 2015. gadā, Jelgavā, izstāžu zālē “Tornis”.

Lailai glezniecība ir izaicinājums. Viņu interesē pārbaudīt savu varēšanu gan veidojot atšķirīgas kompozīcijas, gan spēlējoties ar dažādām krāsu gammām, gan mainot gleznojumu sižetus. Šajā izstādē autore pievērsusies klusai dabai un ziedu portretiem, kur priekšmeti kļūst par stāstījuma galvenajiem varoņiem, veidojot savu mikro pasauli. Savukārt, krāsas un to savstarpējās attiecības gleznās veido stāstījuma noskaņu, ļaujot skatījumam izjust autores noskaņu tēlu meklējumus.

Ir izveidojusi logo Bulduru Dārzkopības Vidusskolai, LR Aizsardzības ministrijai un citiem klientiem. Autore diplomam “Sējējs” Zemkopības ministrijas pasūtījums. Piedalījusies Baltijas plakātu izstādē, kā arī grafiskās daļās autore Baltijas folkloras festivālam. Strādājusi vairākās izdevniecības pie grāmatu dizaina.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Uzņēmumi


Jaunmoku pils
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40811801sec.