Sadarbība | Lieldrauga statuss

...

Travelnews.lv redakcijas Lieldrauga statuss tiek piešķirts par ievērojamu finansiālu darījumu vai ilgstošu un veiksmīgu sadarbību. Šis statuss sniedz vairākas būtiskas priekšrocības:

1. Konsultācijas. BalticTravelnews.com komanda sniedz konsultācijas vai konsultējas ar Lieldraugiem par tūrisma biznesa aktualitātēm Latvijā.

2. Informācijas aprite. Nepieciešamības gadījumā redakcija nodrošina informācijas apmaiņu starp Lieldraugiem vai starp Lieldraugiem un citiem nozares ekspertiem un profesionāļiem.

3. Prioritāte. Lieldraugu iesniegumi, priekšlikumi, piezīmes, aicinājumi, ielūgumi vai kritika BalticTravelnews.com redakcijā tiek izskatīta prioritārā kārtībā.

4. Fokuss. BalticTravelnews.com redakcija pievērš īpašu uzmanību Lieldrauga aktivitātēm un iespēju robežās monitorē publiskajā telpā pieejamo informāciju par Lieldraugu.

5. Efektivitāte. BalticTravelnews.com ar mārketinga instrumentiem prioritāri atbalsta Lieldraugu aktivitātes, tostarp piedāvājot visizdevīgākās cenas un «pirmās rokas» principu.

6. Biznesa iespējas. Lieldraugi iespēju robežās tiek informēti par biznesa iespējām arī citos formātos, ko redakcijai piedāvā citi sadarbības partneri.

7. Interešu pārstāvniecība. BalticTravelnews.com iespēju robežās pārstāv Lieldraugu intereses, eksperta statusā piedaloties dažādās diskusijās, publikācijās, semināros un konferencēs.

8. Publicitāte. BalticTravelnews.com Lieldraugu saraksts ar aktīvo interneta saiti tiek publicēts BalticTravelnews.com portālā. BalticTravelnews.com Lieldraugu zīmols tiek integrēts uzņēmuma publicitātes materiālos, piemēram, preses relīzēs, regulārajos pārskatos, sociālajos medijos (tostarp Facebook lapā ar 64 000 sekotāju).

9. Google Analytics. Lieldraugam tiek nodrošināta tiešsaistes piekļuve Travelnews.lv Google Analytics datiem.

10. Papildus bonusi. BalticTravelnews.com Lieldraugu intereses ir redakcijas ikdienas prioritāte, tāpēc daudzus mazus un labus darbus Lieldraugu labā īstenojam bez īpaša aicinājuma un afišēšanas.


Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15826797sec.