LATVIJA | Aizkraukle

Līgo - Jāņu pasākumi Aizkraukles novadā

Kur līgot un ielīgot Aizkraukles novadā? Visitaizkraukle.lv informē par gaidāmajiem pasākumiem novadā.

Aizkrauklē:

Līgo svētki Aizkrauklē, 22. jūnijā pulksten 21:30, pludmalē pie Aizkraukles kultūras centra - maģiskajā vasaras saulgriežu laikā, kad daba ir pilnā plaukumā, svinēsim un pavadīsim mūžīgās kustības un dzīvības simbolu - Sauli, vienojoties kopīgā LĪGO dziesmu vijā kopā ar kori "Aizkraukle", ar labām domām peldināsim ziedu vainagus Daugavā, klausīsimies mūsdienīgās un tradicionālās mūzikas apvienojumu dueta "ZeMe" (Laima Jansone un Dj Monsta) izpildījumā, kā arī vērosim uguns maģiju un spēku, ko piedāvā apvienība Soul of Flames.

Pļaviņās:

Pļaviņās Zviedru skansts estrādē 23. jūnijā – Jāņu ielīgošana kopā ar muzikālo komēdiju – dziesmu spēli “Preilenīte” (režisors Voldemārs Šoriņš, lomās- Evija Krūze (Skulte), Lienīte Osipova, Aīda Ozoliņa, Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš, Juris Kalniņš, Kristaps Ozols) un pulksten 23 – zaļumballe ar grupu “Remershof”. Ieeja – bez maksas.

Skrīveros:

Skrīveros 22.06 Andreja Upīša memoriālās mājas dārzā  pulksten 21 ielīgošanas koncerts kopā ar Katrīnu Dimantu (ieeja bezmaksas), savukārt jau no pulksten 19 amatnieku un mājražotāju tirgus.

Neretas pusē:

21.jūnijā pulksten 18.36 Sirdskilometra noiešana un Saulgriežu svinēšana Strobuku pilskalnā, savukārt 22. jūnijā pulksten 18 Ērberģes estrādē ielīgošana ar Bārbeles folkloras kopu “Tīrums” un Mazzalves pašdarbniekiem.

24.jūnijā pulksten 23 Ērberģes estrādē Līgo balle ar grupu "Rasa", savukārt 25.jūnijā pulksten 11 draugu komandu foto orientēšanās pa Ērberģi.

21. jūnijā pulksten 12 Neretas SAC pagalmā – svētku ielīgošana ar Nere¬tas kultūras centra pašdarbniekiem. Ieeja – bez maksas.

Pulksten 18.32 Brakšāni – Pilskal¬nes pagasts – “Noej savu sirdskilomet¬ru un izgaismo Latviju!”.

22. jūnijā pulksten 22 Sudmalu sali¬ņas estrādē – “Saulgriežu nakts maģi¬ja” kopā ar Bārbeles tautas nama folkloras kopu “Tīrums”.

23. jūnijā pulksten 23 Sudmalu saliņas estrādē – Līgo zaļumballe. Ieeja – bez maksas.

Koknesē:

21. jūnijā pulksten 20 Kokneses pilsdrupās – koncerts “Saulriets saulgriežos” kopā ar grupu “Tautumeitas”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv

22.jūnijā Vecbebru mežaparka estrādē pulksten 21 ielīgošana kopā ar folkloras kopu “Urgas”, pulksten 22 zaļumballe kopā ar Mariku un Druvi.

Jaunjelgavā:

23. jūnijā no pulksten 18 līdz 20 Liepu parka estrādē – Līgo ieskandināšana ar Jaunjelgavas kultūras centra mākslinieciskajiem kolektīviem. Ieeja – bez maksas.

No pulksten 23 līdz 3 Liepu parka estrādē – balle ar grupu “Stabu ielas muzikanti”. Ieeja – bez maksas.

22. jūnijā pulksten 19 Sunākstes pagasta estrādē – vasaras saulgriežu iedziedāšana un lielā vainaga pīšana kopā ar “Karikstes muzikantiem”. Aktī¬vākajiem dāvanā “Karikstes” danču CD.

22.jūnijā pulksten 20 pie kultūras nama Secē ielīgošana kopā ar “Karikstes muzikantiem” un zaļumballe ar grupu “Reflection”

23. jūnijā pulksten 21 pagasta estrādē – Jāņu nakts zaļumballe. Par svētku lustēm gādās Elmārs Sarkans no “Sestdienas muzikantiem”.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.08.2022 - 13.08.2022 Rundāles pils parka un dārza ceļvedis Bauskas TIC
Ceļvedis stāsta par dārza vēsturi un atjaunošanu, kā arī galvenajiem dārza elementiem un augu kolekcijām. | Skatīt vairāk
Latvija
EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ Melngalvju nams
Pievienojies atvērtajai ekskursiju grupai - 28. augustā - 25. septembrī - 30. oktobrī Maksā tikai ieejas maksu; gida stāstījums par brīvu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.08.2022 - 13.08.2022 Izbaudi asākas izjūtas Bauskā Zemgalē Bauskas TIC
Rallija izjūtu asums trasē Bauskas novadā un citas aktiviātes Zemgalē | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.08.2022 - 17.08.2022 AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4005959sec.