Hotel Pils, viesnīca

Hotel Pils
hotelpils.lv
+371 67709625

Stils un atmosfēra

Pašā pilsētas centrā no 2008.gada atrodas trīszvaigžņu viesnīca “PILS", kuras durvis vienmēr atvērtas gan atpūtniekiem, gan darījumu cilvēkiem, gan vienkārši nogurušajiem un naktsmiera meklētājiem. Nav svarīgi vai Jūs atpūšaties, vai strādājat - pie mums Jūs jutīsieties kā mājās.

Jūsu rīcībā ir jebkura no 13 mājīgām, gaišām un komfortablām istabām. Pieejami gan divvietīgi, vienvietīgi, gan ģimenes un LUX numuriņi. Katra mūsu viesnīcas istaba ir pārdomāta un piepilda ideju „jūties kā mājās”. Katrā istabā ir kabeļtelevīzija, gaisa kondicionētājs, mini bārs un tālrunis. Mūsu viesnīcas viesiem paredzēta bezmaksas autostāvvieta. Viesnīcā darbojas kafejnīca “ESI”, kas parūpēsies par garšīgiem ēdieniem un dzērieniem.

Viesnīca "Pils"*** atrodas Siguldas centrā - vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām. Šeit, pastaigājoties pa skaisto parku vai baudot ainavu, kas paveras uz Gaujas ieleju, Jūs atradīsiet mieru un klusumu. Siguldā ir viss aktīvā dzīvesveida cienītājiem – slēpošanas trases, velosipēdu maršruti, kā arī iespējas ekstremālākiem sporta veidiem.

Informācijai:

  • Tūristu informācijas centrs, autoosta un dzelzceļa stacijas atrodas 100 metru attālumā;
  • Bobsleja trase - 500 metru attālumā;
  • Pilsētas slēpošanas kalns - 500 metru attālumā, kā arī daudzas citas atpūtas iespējas pilsētā un tās apkārtnē.


Pils iela 4b, Sigulda, LV-2150

info @hotelpils.lv


Hotel, Pils, Pils, iela, 4b, Sigulda, LV, -2150

Kafejnīca RITTERS, kafejnīca

kafejnīca Kafejnīca RITTERS