Radisson Blu Daugava Hotel, viesnīca

Radisson Blu Daugava Hotel
radissonblu.com
+371 67061111

Stils un atmosfēra

Atrodoties gleznainās Daugavas krastā, viesnīca ir tikai īsas pastaigas attālumā no vēstniecībām un darījumu centriem, kā arī tikai 15 minūšu brauciena attālumā no lidostas. Viesnīca atrodas tieši pie Vecrīgas, kur pilsētas viesi var apmeklēt ievērojamākās vēsturiskās vietas, piemēram, Melngalvju namu, Rīgas Doma baznīcu, Mākslas muzeju “Rīgas birža” un Prezidenta pili. Tāpat daudz brīvā laika nodarbju atradīsit Nacionālajā bibliotēkā, daudzajos dārzos, Līvu akvaparkā un Rīgas zoodārzā, kas atrodas nepilnu 30 minūšu brauciena attālumā.

Mēs piedāvājam izbaudīt ne tikai apbrīnojamu ainavu, bet arī ērtus un gaumīgus 9 kategoriju numurus. Nakšņojot pie mums, numura cenā ir iekļauts arī kafijas pagatavošanas komplekts un mūsu firmas zīme — „Superbreakfast” bufetes tipa brokastis
ˆ , kas ik rītu jūs gaidīs restorānā Panorāma. Šis elegantais viesnīcas restorāns specializējas uz starptautiskās virtuves ēdieniem. Turklāt tiek piedāvāta arī apkalpošana numurā. Gan no restorāna, gan no viesnīcas foajē esošā bāra paveras skats uz Daugavu, radot neaizmirstamu gaisotni ēdienu un dzērienu baudīšanai. Brīžos, kad neapskatāt Rīgas interesantākās vietas, izmantojiet daudzveidīgās luksusa iespējas un pakalpojumus. Mūsu fitnesa centrā ir solārijs un 24 metrus garš peldbaseins, savukārt 1. stāvā esošais skaistumkopšanas salons “Aleksandra” piedāvā tīkamas skaistumkopšanas procedūras. Turklāt viesnīcā ir 10 profesionāli aprīkotas sanāksmju telpas, kurās var pulcēties līdz pat 400 viesu.

Kuģu iela 24, Rīga, LV-1007

info.riga @radissonblu.com


Radisson, Blu, Daugava, Hotel, Kuģu, iela, 24, Rīga, LV-1007

Radisson Blu Daugava, bārs

bārs Radisson Blu Daugava

Radisson Blu Daugava, konferenču centrs

konferenču centrs Radisson Blu Daugava

Radisson Blu Daugava, fitnesa klubs

fitnesa klubs Radisson Blu Daugava