Vīna Studija, restorāns

Vīna Studija
vinastudija.lv
+371 67276010

Filozofija un darba princips

Vīna Studija apvieno sevī vīna veikala, vīna bāra, restorāna un vīna skolas konceptu.  Vīna Studija ir vieta, kuru stila gardēži ir iemīļojuši jau kopš Vīna Studijas atvēršanas. Atraisītā publika un diskrētums rada vienreizēju atmosfēru. Izcila vīnu izlase no visas pasaules, izmeklēta virtuve, regulāras mākslas izstādes ar Latvijas pazīstamāko mākslinieku darbiem, elegants interjers... esot Rīgā, noteikti ir jāaiziet uz Vīna Studiju!
Vīna Studijas Restorāns iekārtojies jaukajā Tērbatas ielā. Mazi veikaliņi, bruģēta iela, arhitektūra - tā ir Rīgas esence.
Vīna Studijas bārs atrodas Elizabetes ielā - pašā jūgendstila arhitektūras metropoles sirdī, starp apbrīnotām un godā celtām Latvijas nacionālā lepnuma - jūgendstila ēkām.
Vīna Studija ir maģiska vieta, kur, nesteidzīgi baudot izsmalcinātus vīnus un gardus ēdienus, tērzējot ar draugiem vai esot vienatnē, laiks paies nemanot. Pārdomātajā, vīnam pieskaņotajā ēdienkartē, jūs atradīsiet gan izsmalcinātus ēdienus gardēžiem, gan Eiropas virtuves klasiku.
Vīna Studija piedāvā vairāk nekā 1000 vīnus, kurus var iegādāties gan līdzi nešanai, gan baudīšanai uz vietas restorānā. Vīnu piedāvājums ir tik plašs, ka izvēloties vīnu, Jums ar prieku palīdzēs zinoši Vīna Studijas vīnziņi, iesakot vīnu atbilstoši Jūsu vēlmēm un noskaņojumam.
Vīna studija atmosfēra ir atraisīta, restorāna interjerā sabalansēta izsmalcinātība un mājīgums - augstākās raudzes restorāns, ko papildina izcila apkalpošana, nepiespiesta, demokrātiska atmosfēra un pārdomāta vīnu un ēdienu izvēle.

Vīna Studijas Restorāns:
Stabu iela 30, Rīga, tālr. +371 67276010

Vīna Studijas bārs:
Elizabetes iela 10, Rīga, tālr. +371 67283205

Vīna Studijas veikali:
t/c Galerija centrs, Audēju iela 16, tālr. +371 67104430
i/c Olimpia, Āzenes iela 5, tālr. +371 67611522


Stabu iela 30, Rīga, LV-1010

info @vinastudija.lv


Vīna, Studija, Stabu, iela, Rīga, restorāns