Vidzemes Augstskola, mācību iestāde

Vidzemes Augstskola
va.lv
+371 64207230

Filozofija un darba princips

Mēdz teikt, ka Valmiera ir industriāla mikro-lielpilsēta, kas patiesībā ir mežs. No kāda augstāka skatupunkta raugoties, vasarā Valmiera patiešām ir „pazudusi” zaļās koku lapās. Te tu vari izvēlēties – būt mierā vai nemitīgā kustībā. Dažu minūšu gājienā no jebkuras vietas pilsētā tu nonāksi mežā, parkā, pļavā vai skaistās Gaujas krastos. Tajā pašā laikā te var izjust pilsētas rosību un piedāvātās iespējas. Un vēl te dzīvojot un studējot var iegūt valmieriešiem raksturīgas izpausmes – radošumu, mērķtiecību un spēja piepildīt neticamākās idejas.

Augstskola ir dibināta 1996. gadā un piedāvā iegūt profesionālo izglītību inženierzinātņu vai sociālo zinātņu nozarē, studējot kādā no 500 valsts apmaksātajām budžeta vietām vai maksas studiju vietā – koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās.

Vidzemes Augstskolas mācībspēki ir ne tikai docētāji, bet arī profesionāļi savā jomā, kas nemitīgi papildina zināšanas ārvalstīs un Latvijā ar kurām pēc tam dalās ar studentiem!

Jau vairākus gadus Vidzemes Augstskola tiek augsti novērtēta darba devēju vidū un iekļūst augstskolu TOP 10, kas vēlreiz apstiprina profesionālās izglītības nozīmi!

Studiju laikā ir ikgadējās prakses visās studiju programmās, kas studentam ļauj ne tikai teorētiski izprast tematu, bet arī praktiski pielietot zināšanas reālā darba vidē, saņemot atgriezenisko saiti un zināšanas, kas palīdzēs turpmākajā karjerā!

Katrs piektais ViA students izvēlas iespēju studēt vai iegūt darba pieredzi ārvalstīs. Sadarbojoties ar vairāk nekā 100 augstskolām 45 valstīs students var iegūt neaizmirstamas atmiņas kādā no Eiropas Savienības vai ārpus Eiropas Savienības valstīm, piemēram, Ukrainā, Gruzijā, Ēģiptē u.c. Ārvalstu studenti Vidzemes Augstskolā studē regulāri un nav pārsteigums par valodu dažādību, ko iespējams dzirdēt skolas gaiteņos.

Runājot par dzīvi ārpus lekcijām, ViA Studentu apvienība regulāri rīko dažādus pasākumus studentiem, pieejamas arī dažādas sporta un kultūras aktivitātes ne vien augstskolā, bet arī Valmierā un tās apkārtnē. Sev interesējošo atradīs ikviens – koris, tautiskās dejas, volejbols, frisbijs, basketbols, improvizācijas teātris un daudz kas cits.

Studē Vidzemes Augstskolā! Pie mums ir forši.


Vidzemes Augstskola sociālajos tīklos:
Facebook
Instagram
Linkedin
YuTube
Twitter

Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4200

info @va.lv


Vidzemes, Augstskola, Cēsu, iela, 4, Valmiera, LV-4200