Aizkraukles novada TIC,

Aizkraukles novada TIC
aizkraukle.lv
+371 25727419

Filozofija un darba princips

Aizkraukles novads – vieta atpūtai, izklaidei, vēstures iepazīšanai un brīnišķīgu ainavu atklāšanai! Plašais novads ikvienu tā apmeklētāju aicina doties ceļojumā no senās Hanzas pilsētas Kokneses, līdz vietai, kur gaisma Daugavā dzimst – Aizkrauklei. No Pļaviņām- vietas, kur savu mūža rakstu ierakstīt, līdz Zaļajai zemei – Skrīveriem. No teiksmainiem mežiem ieskautās Jaunjelgavas, līdz Mūsmājām Sēlijā – Neretai.

Aizkraukles novads lepojas ar bagātajām, daudzveidīgajām dabas vērtībām, kultūrvēsturiskajām, elpu aizraujošajām celtnēm, vēsturiskiem, senatnes virpulī ieraujošiem notikumiem un lieliskiem, inovatīviem un orģināliem tūrisma piedāvājumiem katra ceļotāja gaumei!

Vilinājumu viesoties Aizkraukles novadā radīs prasīgākie gardēži, zinošākie vēsturnieki, ekstrēmākie pārgājienu un aktīvās atpūtas cienītāji, klusuma un miera meklētāji, ūdens prieku un viļņu šalkoņas baudītāji, kā arī tie, kuri dodas ceļā nezinot, kur tas aizvedīs, jo, nonākot novadā, ir grūti pretoties tā aicinājumam.

Aktuālo tūrisma informāciju ikviens var uzzināt mājaslapā www.visitaizkraukle.lv, tūrisma informācijas punktos Jaunjelgavā, Skrīveros, Aizkrauklē un Pļaviņās, kā arī Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrā Koknesē, 1905.gada ielā 7. Tūrisma informācijas konsultanti atbildēs uz visiem jautājumiem, ieteiks gardākās maltīšu vietas, omulīgākās naktsmītnes un aktuālo tūrisma informāciju latviešu, angļu un krievu valodās.


Kontakti:

Spīdolas iela 2, Aizkraukle, LV 5101

turisms @aizkraukle.lv


Aizkraukles, tūrisma, informācijas, punkts, Spīdolas, iela, 2, Aizkraukle, LV, 5101