Jurmala Golf Club & Hotel,

Jurmala Golf Club & Hotel
jurmalagolf.com
+37167160300

Stils un atmosfēra

Golfa laukums, kuru radījis viens no pasaulē vadošajiem golfa laukumu dizaina uzņēmumiem, noteikti ir katra golfera vēlmju sarakstā. Nosaukums Nicklaus Design jau labu laiku tiek asociēts ne vien ar Jack Nicklaus leģendārajiem sasniegumiem golfā, bet arī ar izcilas kvalitātes laukumiem visā pasaulē. Jurmala Golf Club & Hotel piedāvā Jūrmalas 18 bedrīšu laukumu un Akadēmijas 9 bedrīšu laukumu.

Ziemā mūsu komplekss turpina strādāt, piedāvājot iespēju izmantot treniņlaukumu, kurā ikkatra izsitiena vieta tiek apsildīta, lai trenēties būtu patīkami arī 0 grādos. Treniņlaukumā visu cauru gadu ir pieejamas 2 studijas, kas ir aprīkotas ar simulatoriem, kurās var izspēlēt vairāk nekā 30 pasaules labākos laukumus, kā arī pilnībā izanalizēt visus nepieciešamos spēles elementus. Turklāt klubā ir pieejami profesionāli treneri, kas apmācīs jebkura līmeņa spēlētājus.

Papildus golfam Jurmala Golf Club & Hotel aicina apciemot restorānu, kur paveras panorāmas skati uz Jurmala Golf Course laukumu. Restorāns būs lieliska izvēle gan romantiskām vakariņām, gan diskrēta vieta, kur sarīkot biznesa tikšanos, ēdot brokastis, pusdienas, vakariņas vai rīkojot pēc-golfa apbalvošanu – šis ir perfekts restorāns gan biznesam, gan izklaidei. Restorāns piedāvā siltu uzņemšanu, lielisku pieredzi un satriecošus skatus uz apkārtējo golfa laukumu. Šī unikālā atmosfēra, kopā ar izsmalcinātu garšas pieredzi, aizvedīs ceļojumā pa kulināro pasauli, piedāvājot sēdvietas līdz pat 70 personām. Turklāt gada siltajos mēnešos restorāns piedāvā āra terasi, kur baudīt mieru un skaisto skatu uz laukumu. Āra terase ir populāra vieta, kur rīkot dažādus pasākumus, piemēram, dzimšanas dienas ballītes, kristības, kāzas, banketus vai korporatīvos pasākumus, piedāvājot sēdvietas līdz 120 personām. Iespējas ir dažādas un pielāgojamas dažādām klientu vēlmēm. Jurmala Golf Club & Hotel var rīkot komandas saliedēšanās pasākumu, kur kolēģi var iepazīties ar golfu treneru pavadībā, izmēģināt savu roku un izbaudīt golfa pamatus, bet pēc tam jaukā atmosfērā izbaudīt kopīgu maltīti vai nodegustēt kādu no Jurmala Golf Course īpašajiem kokteiļiem draudzīgā atmosfērā.

Jurmala Golf Club & Hotel īpašā pērle ir kompleksa teritorijā esošā pieczvaigžņu viesnīca. Mūsu kompleksu papildina lieliska viesnīca. Mājīga atmosfēra, elegants interjers un ērtības, individuāla attieksme pret ikvienu klientu un atrašanās golfa kluba mājā- tās ir Jurmala Golf Club & Hotel 5* viesnīcas priekšrocības. Mūsu apkalpošanas standarti spēj apmierināt pat visprasīgāko viesi, jo ievērojas augstākos standartus.

Garantējam augstas kvalitātes servisu un izcilu pieredzi kādā no mūsu viesnīcas 17 īpašajiem skandināvu dizaina numuriņiem, no kuriem 2 ir luksa un 15 standarta numuriņi.

Ap Jurmala Golf Club & Hotel teritoriju ir izveidota attīstīta un droša infrastruktūra. Apkaime ir labiekārtota ar izbūvētām ielām un apgaismojumu, ir uzstādīta ielu video novērošana un, papildu iedzīvotāju drošībai, uzstādīta arī barjera, kas ļauj apkaimē iebraukt kontrolētai cilvēku plūsmai.

Golfa iela 1, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107, Latvija

info @jurmalagolf.com


Jurmala, Golf, Club, Hotel, Latvija