Travelnews.lv piedāvā: Lielais Jāņu svinēšanas kalendārs 2024

Travelnews.lv piedāvā: Lielais Jāņu svinēšanas kalendārs 2024

Kur līgot, kur svinēt Jāņus? Daudzi vēl joprojām nav izlēmuši, kur tiešām doties uz svētkiem. Travelnews.lv apkopo lielākos pasākumus, kas risināsies Latvijā 23. un 24. jūnijā. Kalendārs tiks papildināts.

Aizkraukles novads

23. jūnijā plkst. 21 sāksies Jāņu nakts ielīgošana Secē.

Plkst. 22.00 Pļaviņas aicina uz Līgonakts zaļumballi.

Alūksnes novads

19.00-21.30 Jaunannā Jāņu un Līgu sumināšana “No sētiņas sētiņā” (pulcēšanās veikala “Gustiņš” stāvlaukumā).

23.00-05.00 Jaunannas Zaķusalas brīvdabas estrādē Līgo nakts zaļumballe ar grupām “Kreisais pagrieziens” un “Alise”. Ieeja: 5,00 EUR. Darbosies izbraukuma kafejnīca “Efekts”.

Balvu novads

No plkst. 18.00 Balvu pilsētas parkā dažādas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas bērniem, izjādes ar zirgiem un ponijiem, vainagu pīšanas darbnīca, ugunskura iedegšana un Līgo dziesmu dziedāšanas ar tautas muzikantiem.

Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku pasākums ''Brīnumu zālīte''.

Plkst. 22.00 Balvu pilsētas estrādē Līgo svētku zaļumballe kopā ar Juri Ķirsonu.

Plkst. 17.00 Viļakas pilsētas estrādē Pilngadības svētki kopā ar īpašo viesi Jāni Moiseju.

No plkst. 20.00 Zaļais tirdziņš ar alu, sieru un citiem gardumiem (mājražotājiem iespējams pieteikties zvanot uz tālr. 29294593).

Plkst. 20.30 Vectilžas amatierteātris ''Melnais kaķis'' ar  A. Grīnieces izrādi ''Līgošanas nerātnības'', pēc izrādes ugunskura iedegšana un danči kopā ar folkloras kopu ''Upīte''.

Plkst. 22.00 Viļakas pilsētas estrādē diskoballe kopā ar DJ Ingars.

Plkst. 22.00 Tilžas brīvdabas estrādē zaļumballe kopā ar grupu  ''Draugi''.

Bauskas novads

Bauskas novada Svitenē plkst. 16 sāksies ielīgošanas pasākums ar Sandi Dubovu.

Cēsu novads

23. jūnijā jau plkst. 11 Cēsīs sāksies tradicionālais skrējiens “Jānis un Jānītis”.

Zaubes Kultūras nams 23.jūnijā aicina uz ielīgot Jāņus Zaubē. Pasākuma programmā cienastu galds, vainagu un pagasta dekoru konkurss, transportu parāde, Zāļu vakara Līgo balle ar grupu “Pusnakts brīze” un uguns šovs.

Daugavpils un Augšdaugavas novads

Daugavpilī, A. Pumpura skvērā 23. jūnijā plkst. 10 DVPI "Vienības nams" Latviešu un latgaliešu kultūras centrs rīko Muzikālo jāņuzāļu tirgu. Pasākuma laikā būs iespēja baudīt mūziku, iegādāties mājražotāju produkciju un jāņuzāles, apgūt vainagu pīšanas prasmes.

Daugavpilī, kempingā “Chill&Grill” plkst. 17.00 sāksies “Lielais Līgo svētku pasākums”. Svētku programmā: tautas un mūsdienīgās dejas, Līgo dziesmas, lielais ugunskurs un aktivitātes visa vakara garumā. Ieejas maksa 7 EUR.

Plaša līgšana paredzēta arī Višķos – starta šāviens pasākumam plkst. 20.

Dobeles novads

23.jūnijā visi mīļi gaidīti Jāņu pasākumā “Līgo Ukros!” Ukru brīvdabas estrādē plks.21.00.

Līgo vakara jestrākā zaļumballe būs tieši Naudītes estrādē ar grupu "Tandēms Trijatā".

Līgo nakts zaļumballe Auces pilsētas estrādē. Plkst. 23.00 - 3.30 apmeklētājus priecēs grupa "Brekšupekši".

Gulbenes novads

23. jūnija plkst. 12 sākas Lielais Līgo Lizumā.

23. jūnijā Līgo pagasta diena - dažādas sportiskas un radošas aktivitātes, Līgo amatierteātra izrāde.

Jelgavas novads

Jāņu svinēšana vislabākajai paaudzei ar vislabākajām dziesmām! Jāņu nakti ballēsim kopā ar “Labvēlīgo tipu”, “Pirmo kursu”, M.Senci & Grandmasteru Neonu, DJ Japāni un UFO, bet līgot sāksim ar “Krietno koncertu” labākajās “Dziesma manai paaudzei” tradīcijās – visdziedošākie un krietnākie solisti no tautas, kvalitatīva pavadošā grupa un leģendārais koncerta vadītājs Fredis. Tas viss brīvdabas estrādē "Mītava" jau no plkst. 18.

Ozolnieku pagastā Plkst.21 Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris izrāda Ādolfa Alunāna “Mūsu pokālu” Anekdotu 1 cēlienā režisējis Juris Bandenieks.

23.jūnijā Zaļenieku "Jāņkalniņā" Plkst.21.00 -22.30 Jāņu ielīgošana ar jautrām dziesmām, lustīgiem dančiem un kopīgu svinēšanu.

Līvbērzes estrādē Līgo nakts balle ar grupu "Abi divi". Svētku noskaņa, ugunskurs un danči!

Jūrmala

Lielā līgošana 23. jūnijā no pulksten 21.00 līdz 02.00 šogad norisināsies Mellužu estrādes parkā un Kauguru pludmalē.

Mellužu estrādē (Mellužu prospektā 6) plkst. 21.00–02.00 gada īsāko nakti līgotāji aicināti pavadīt kopā ar solistiem Aiju Vītoliņu, Paulu Saiju, Normundu Rutuli, Žoržu Siksnu un Jelgavas bigbendu Raita Ašmaņa vadībā. Pasākuma norises vietā degs jāņuguns un darbosies kafejnīca.

Kauguru pludmalē (Kapteiņa Zolta ielas galā) plkst. 21.00–22.00 muzicēs grupa “Raxtu Raxti”, plkst. 22.00 kopā ar deju kolektīvu “Vēlreiz” tiks iedegts Jāņu ugunskurs, plkst. 22.15–01.00 uz skatuves kāps Līgo ansamblis Ģirta Alstera vadībā, savukārt plkst. 01.00–02.00 balli spēlēs dīdžejs. Pludmalē degs jāņuguns, būs atvērta kafejnīca.

Krāslavas novads

23. jūnijā 20.00  Izvalta aicina līgot kopā, piedaloties radošajās darbnīcās, klausoties koncertu, savukārt,  zaļumballi spēlēs grupa “Foršs laiks”.

Visā novadā 23. jūnijā atradīsiet ko interesantu, jautru un skanīgu - 20.00 Konstantinovā teātra izrādīšana un zaļumballe, līgos Bērziņos un Priežmalē, Indrā un Kaplavā, Svariņos, Šķaunē, Kalniešos un Skaistā, Ūdrīšos diskoballe sāksies 22.00.

Liepāja

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina liepājniekus un pilsētas viesus svinēt Līgo vakaru un sagaidīt Jāņu rītu Jūrmalas parkā 2024. gada 23. jūnijā no pulksten 22:00 līdz 3:00 rītā. Svinības notiks parkā pretī Bērnu laukumam un pludmalē Jūrmalas ielas galā.

Limbažu novads

Vasaras saulgriežu svētki Staicelē 23. jūnijā plkst. 14.00 Gājiens, futbola spēle, izrāde un zaļumballe.

Līgojam Skultē - 23. jūnijā plkst. 20.00 Izrāde, ugunskura iedegšana, sadziedāšanās un zaļumballe.

Puikules muižas parkā 23.jūnijā plkst.22:00 Balle "Lai līgojam, lai svinam šai Jāņu vakarā".

Līvānu novads

23. jūnijā lustes Līvānos jau no paša rīta. Bet vakars noslēgsies ar zaļumballi.

Rudzātos plkst. 21 plaša Jāņu svinēšanas kultūras programma un balle.

Madonas novads

Aicinām līgot Vestienas estrādē kopā ar Vestienas vokālo ansambli “Liepa” un Mārcienas amatierteātra izrādi pēc R. Misānes komēdijas motīviem “Mūzas lidojums”.

2024. gada 23. jūnijā plkst. 19.00 Lubānas pilsētas estrādē Lubānas amatierteātris “Priekšspēle” kopā ar Lubānas kultūras nama amatiermākslas kolektīviem aicina uz teātra izrādi Līgo noskaņās. Pirmizrāde. Rūdolfs Blaumanis “Skroderdienas Silmačos”, režisore Ilze Kraukle.

23. jūnijā katru gadu notiek līgo nakts zaļumballe, kas pulcē lubāniešus un viesus uz jautru kopā būšanu. Arī šogad no plkst. 22.00 Lubānas pilsētas estrādē gaidīsim visus uz līgo nakts zaļumballi. Zaļumballi ar jautru mūziku piepildīs grupa “Ceļavējš” un DJ Dzintars.

Rēzeknes novads

Aktīvāko un iznesīgāko Līgu un Jāņu daudzināšana un aplīgošana notiks 23. jūnijā no plkst. 19.00 Festivāla parkā Rēzeknē, kur degustēsim Jāņu sieru un alu, dziedāsim, dejosim un priecāsimies līdz rīta gaismai.

Rīga

Dziesmas un danči, vainagi un Jāņu zāles, siera siešana un ugunskuru degšana – tas viss tepat pilsētā, Rīgā! Kur gan vēl labāk redzēt Jāņu rīta sauli lecam, kā kādā no Rīgas zaļajiem pakalniem! Jaunus un vecus, rīdziniekus un ciemiņus Rīga aicina līgot līdz pat rīta gaismai kādā no trim svētku norises vietām – Mežaparkā, Dzegužkalnā vai Grīziņkalnā.

Siguldas novads

Līgo nakts Siguldā. Brīvdabas teātra izrāde “Skroderdienas Silmačos” un Zaļumballe Siguldas pilsdrupu estrādē. Sākums plkst. 19.

Jāņu nakts balle ar grupu “Stradivari” Inciema estrādē. Sākums plkst. 22.

Smiltenes novads

Šī gada 23. jūnijā plkst. 22.00 Tepera ezera promenādē, Smiltenē uzstāsies grupa "Tirkizband"

Raunas pilsdrupu estrādē 23. jūnijā plkst. 23.00 Līgo balle kopā ar grupu "Putukvass".

23.jūnijā plkst. 23:00 Bormaņmuižas parka estrādē Trapenē Līgo nakts Zaļumballe.

Tukuma novads

23. jūnijā plkst. 18.00 Vasaras saulgriežu pasākums, kurā paredzēts Džūkstes Kultūras nama amatieru mākslas kolektīvu koncerts, bet noslēgumā – zaļumballe.

23. jūnijā plkst. 20.00 Zemītes pils parka estrādē Līgo vakara koncerts “Visa laba Jāņu zāle”.

23. jūnijā plkst. 20.00 Vānes estrādē Līgo dienas svinības ar Vānes amatierteātra uzvedumu „Raganiņu Jāņi”.

23. jūnijā no plkst. 22.00 Vānes estrādē Līgo balle. Par lustīgu deju mūziku rūpēsies Heinrihs Kalvītis un Elita Strazdiņa.

Valmieras novads

Plkst. 16Rūjienas pilsētas estrādē amatierteātra “Vitrāža” izrāde “Kapusvētku PR”.

Plkst. 20 Jāņparkā pasākums “Jāņojam Jāņparkā” Valmierā.

Plkst. 21 Matīšu estrādē zaļumballe.

Plkst. 23Vaidavas ezermalas estrādē Jāņu nakts balle ar grupu “Muiža”.

Ventspils

Joku spēle dziesmotās noskaņās muzikāli teatrālā uzvedumā “Kā Līze un Zete brauca ventspilniekus lūkoties” 23. jūnija vakarā plkst. 20.00 Reņķa dārzā. Piedalās Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata”, dziesmu ansamblis “Ventiņ” un viesmākslinieki. Pēc uzveduma Līgo ugunskura iedegšana. Ieeja pasākumā bez maksas.

23. jūnijā plkst. 22.00 Reņķa dārzā notiks Jāņu nakts zaļumballe. Muzicē grupa “Express”. Ieeja pasākumā bez maksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024 Bauskas TIC
27.-28. jūlijā norisināsies vasaras baudpilnais pasākums - Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2024! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2024 - 15.07.2024 NE-parastumi Madonas novadā Madonas TIC
Seriāls par "NE parastām" Madonas novada tūrisma vietām dodas uz Ērgļu pusi, aicinot izsaukt Džinu un nakšņot hipsterīgā brīvdienu mājā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.07.2024 - 19.07.2024 Jelgavas TIC aicina uz vakara pastaigu Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
19.jūlijā pulksten 20 Jelgavas TIC aicina uz neparastu ekskursiju – vakara pastaigu “Jelgavas leģendas un stāsti” ar gidi Inu Jurģi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.07.2024 - 21.07.2024 Iepazīsti Zemgali - Jēkabpils novadu! Zemgales Tūrisma asociācija
Iepazīsti Jēkabpils novada daudzveidīgo piedāvājumu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55735898sec.