Nobildē rudeni Daugavpilī un piedalies konkursā

Rudens ir krāšņs gadalaiks, tērpjot Latviju burvīgās rotās. Arī Daugavpils vēlas parādīt sevi, izsludinot īpašu fotokonkursu.

Foto konkursa „Rudens pieskāriens Daugavpils pilsētā” nolikums

1. Konkursa rīkotājs

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta tūrisma nodaļa.

2. Konkursa tēma

„Rudens pieskāriens Daugavpils pilsētā”.

3. Foto konkursa norises laiks

Foto konkurss notiek no 2023. gada 24. oktobra līdz 2023. gada 17. novembrim.

4. Konkursa mērķis

Veicināt pozitīvu Daugavpils pilsētas tēla veidošanu, izcelt un popularizēt Daugavpils pilsētas skaistākās vietas, tūrisma objektus, atpūtas vietas, iedzīvotāju mīļākās pastaigu vietas, kā arī dalībniekiem dot iespēju radoši izpausties.

5.   Vispārīgi:

        5.1. Konkursā jāiesniedz labas izšķirtspējas fotogrāfijas, kuras uzņemtas 2023.gada rudenī, Daugavpils pilsētas teritorijā.

        5.2. Fotogrāfijas iesniedzējam obligāti ir jābūt fotogrāfijas autoram.

        5.3. Iesūtot fotogrāfiju, ir jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija (e-pasts un tālruņa numurs), vecāka vai likumiskā pārstāvja vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasta adrese.

        5.4. Fotogrāfijai jābūt norādei, kurā vietā attēls ir uzņemts, kas uz tās ir redzams (piemēram, objekts, vieta, iela, uc).

        5.5. Fotogrāfija var būt uzņemta ar jebkādu fotokameru (digitālo, analogo) vai elektronisko iekārtu ar fotografēšanas funkciju.

        5.6. Ja iesūtāmais materiāls pārsniedz pieļauto apjomu un nevar tikt nosūtīts ar e-pasta starpniecību, jāizmanto citi augšupielādes veidi: failiem.lv, google.com disks u.c., atsūtot vai kopīgojot šo failu.

        5.7. Iesniedzot fotogrāfijas dalībai fotokonkursā, fotogrāfijas iesniedzējs tās bez atlīdzības nodod Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta tūrisma nodaļai, kura apņemas nodrošināt fotokonkursā iesūtīto fotogrāfiju autortiesību aizsardzību, publicējot fotogrāfijas, izmantojot fotogrāfijas iesūtītāja vārdu, uzvārdu (zem konkursa dalībnieka iesūtītā foto, iepriekš nesaskaņojot ar autoru un neizmaksājot autoratlīdzību).

6.Saturiski:

        6.1. Attēlā redzamais nedrīkst pārkāpt vispārpieņemtās morāles un pieklājības normas vai pastāvošo likumdošanu.

        6.2. Attēlā nedrīkst būt vardarbība, pornogrāfija un cita veida aizskarošs un amorāls saturs.

        6.3. Fotogrāfijā redzamie cilvēki ir informēti un viņiem nav iebildumu par fotogrāfiju publiskošanu publiskā, mediju vidē, kā arī interneta vietnēs. Foto konkursa organizētāji neuzņemas atbildību par fotogrāfijās redzamo cilvēku publicitāti.

7. Tehniskās prasības:

7.1.    Fotogrāfija var būt krāsaina vai melnbalta.

7.2.   Uz fotogrāfijas nedrīkst būt nekādi datumi, uzraksti, logotipi (izņemot tos, kas ir redzami pašā fotogrāfijā) vai paraksti.

7.3.    Fotogrāfijas nedrīkst būt digitāli ierāmētas.

7.4.    Fotogrāfijas pēcapstrāde pieļaujama tikai un vienīgi attēla tehniskās kvalitātes uzlabošanai, kas nemaina un neietekmē attēla saturu. Fotogrāfijai jābūt dokumentāli korektai un nemanipulētai.

7.5.    Fotogrāfija nedrīkst būt izveidota apvienojot vairākus attēlus.

7.6.  Fotogrāfija nedrīkst būt selektīvi rediģēta (kādas detaļas vai fragmenta būtiska pārveidošana vai iekopēšana no cita attēla).

7.7.    Gadījumā, ja žūrijai rodas aizdomas par konkursa tehnisko noteikumu pārkāpumu, žūrijai ir tiesības pieprasīt oriģinālu, neapstrādātu failu.

8. Vērtēšana

8.1. Visas konkursa laikā iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas Tūrisma nodaļas Facebook kontā Daugavpils.Travel, kur notiks publiskā balsošana.

8.2. Uzvarētājs tiks noteikts pēc lielākā “man patīk” skaita zem konkursa dalībnieka iesūtītā radošā darba un vērtēšanas komisijas lēmuma.

9. Konkursa mērķauditorija

Konkurss ir paredzēts bez vecuma ierobežojumiem.

10. Balvu fonds

Balvas nodrošinās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta tūrisma nodaļa un sadarbības partneri.

11. Kontaktpersona

Daugavpils pilsētas Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta tūrisma nodaļas vecākā eksperte tūrisma jomā Arita Lazdāne, e-pasts: [email protected]; tālrunis:

+ 371 26 444 810.

12. Personas datu apstrāde

12.1. Konkursa dalībnieku personas dati (vārds, uzvārds, vecums, kontakttālrunis un e-pasta adrese) tiek ievākti un apstrādāti ar mērķi nodrošināt konkursa norisi atbilstoši konkursa nolikuma noteikumiem un lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem konkursa ietvaros.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Iepazīsti Bausku vēstures lasījumos Bauskas TIC
Bauskas pilsētas bagātās vēstures aktualizēšana | Skatīt vairāk
Latvija
GARDĒŽA LOKS Cēsu novadā! Cēsu TIC
No 15. marta līdz 31. martam aicinām apceļot Cēsu novadu un iegriezties 17 restorānos un kafejnīcās, kas sagatavojuši īpašus akcijas piedāvājumus! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.02.2024 - 05.03.2024 Noķer kadru Sēlijā! Aizkraukles novada TIC
Vienas dienas maršruts Sēlijas interesanto pērļu atklāšanai. | Skatīt vairāk
Atslodzes diena veselībai "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Vienā dienā - ārsta konsultācija, dūņu aplikācijas problēmzonām, sērūdeņraža minerālūdens vanna un klasiskā masāža. Palutiniet savu veselību! | Skatīt vairāk
no 50 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50092411sec.