Mārcienas muiža, viesnīca

Mārcienas muiža
marciena.eu
+371 64807300

Stils un atmosfēra

Mūsu motto – "Māte daba dziedē!" Veca, skaista lauku muiža patīk visiem – te ir  viesnīca, apartamentu māja,  hostelis un vēl  romantisks ārstniecības SPA komplekss. Muiža atrodas 150 km no Rīgas, tikai 1,5 h brauciens ar auto, visskaistākajā Latvijas reģionā.  Pie muižas ezers ar zivīm, parks, mežs un  klusums.  Apkārt Latvijas burviba – skaistas ainavas, vecas pilis, atvērtas  zemnieku sētas, dabas produkti, milzīgs, dabīgs  purvs ar pastaigu takām, asumam - padomju laika kara bāze, medības un zveja. Eko sertifikāts, tūrisma konkursu uzvarētāji. Tuvākā pilsēta Madona (10 km) – veikali, restorāni, muzeji. Pagasta centrs ar veikaliem 1 km. Vissirsnīgākais serviss – garantējam  5 zvaigznes!

Hotelis. 13 labiekārtotas istabas iekārtotas 2 blakus ēkās – Kungu namā un SPA mājā. Visās istabās bezmaksas WI-FI, TV, tējkanna ar dabīgām tējām, ērtas gultas, pledi.

Apartamentu māja. Tā kādreiz bijusi kalēja smēde. Viesistaba ar virtuves stūrīti, kamīns, guļamistaba, viesistabā 2 gab. izvelkamie dīvāni, trauki,  viss aprīkots 2 – 4 pers.

Hostelis. Tas kādreiz bijis zirgu stallis! Apakšējā stāvā ir liela banketu/ konferenču/ mākslas galerijas zāle. 1. Stāvā 19 2-vietīgas istabas ar TV, WI-FI. WC un dušas gaitenī.

Restorāns. Latvijas modernā un Eiropas virtuve, izmantojam tikai produktus no Latvijas zemniekiem.  Latvijā slavens ar izcilo kvalitāti un šefpavāru Aivi Kauiņu, kas ir Latvijas pavāru jaunā zvaigzne.

SPA komplekss. Neparastas pirtis, izcilas masāžas, burvīgs baseins, burbuļvanna uz terases ar skatu uz ezeru, zvaigznēm un mežu. Absolut relax...

Ko darām? Vasarā – izbaudām Latvijas dabu, rudenī  - lasām sēnes, dodamies ekskursijās pa Latviju, ziemā – nūjojam, slēpojam un krītam no kalna, pavasarī – brienam pa dubļiem un smaidām dzīvei! Mārciena būs jūsu mājas Latvijas sirdī!

Mēs runājam jūsu valodā!

Šī naktsmītne ir Booking.com mājas lapā no 2009. gada 1. jūl.
Numuru skaits viesnīcā: 32
Lejas Patmalnieki, Marcienas pag., Mārcienas nov., LV-4852

hotel @marciena.eu


Mārcienas muiža

Mārcienas muižas restorāns, restorāns

restorāns Mārcienas muižas restorāns

Mārcienas muižas SPA, SPA centrs

SPA centrs Mārcienas muižas SPA

Mārcienas muižas konferences, konferenču centrs

konferenču centrs Mārcienas muižas konferences