Avalon, restorāns

Avalon
hotelavalon.eu
+371 67169999

Filozofija un darba princips

Restorāns AVALON atrodas piecu minūšu gājienā no Rātslaukuma un Melngalvju nama viesnīcas AVALON HOTEL & Conferences viesmīlīgajās telpās.
Restorānam ir moderns interjers ar progresīviem stila elementiem un spilgtām krāsām, tā telpas ir plašas un gaišas, un atmosfēra – nepiespiesta un brīva. Restorāns AVALON ir piemērots biznesa brokastīm, pusdienām un romantiskām vakariņām. Restorāns piedāvā Eiropas virtuves ēdienus, un tā apmeklējums būs patīkams ceļojums garšu pasaulē. Šefpavārs Egils Grinfelds prasmīgi un radoši veido garšas buķeti no dažādiem produktiem, kas patīkami pārsteigs pat vislielākos gardēžus. Turklāt AVALON ir aktīvs kustības "Brīvs no ĢMO" ("Brīvs no ģenētiski modificētiem organismiem"), Pavāru kluba un Live Riga biedrs un partneris, un piedalās dažādos pasākumos un aktivitātēs, kurās tiek popularizēti Latvijas produkti, ēdiena kultūra un jaunākās tendences.
Restorāns Avalon Vecrīgā apkalpo arī izbraukuma banketus, pieņem pasūtījumus tortēm, pirkstiņuzkodām un citiem konditorejas pasūtījumiem.
13. Janvāra iela 19, Rīga, LV-1050

reservations @hotelavalon.eu


Avalon,