Follkklubs Ala Pagrabs, restorāns

Follkklubs Ala Pagrabs
folkklubs.lv
+371 27796914

Filozofija un darba princips

Folkklubs ALA Pagrabs ir unikāla vieta Vecrīgā! Šeit satiekas latviešu tautas un pasaules mūzika, tradicionālā un mūsdienu latviešu virtuve, latviešu danču vakariem omulīgā atmosfērā trešdienās, seko karaoke ceturtdienās, un nedēļu mēs noslēdzam ar "soļankas svētdienu" un divsprīžu karbonādi Folkkluba gaumē – īsts izaicinājums tiem, kam liela apetīte! Īpašu atmosfēru pie mums rada atrašanās vēsturiskās telpās – senos vīna pagrabos, kur šobrīd starp vecajām velvēm noris gan omulīgas sarunas pie alus glāzes, gan trakulīgi danči mūzikas pavadībā.

ALA piedāvā plašāko Latvijā ražoto izlejamā alus šķirņu klāstu – pie mums varēsiet nobaudīt 27 Latvijā ražotas alus šķirnes! Piedāvājam arī pašdzīto  ALAs mājas kandžu, Latvijas labākos mājas vīnus, uzlējumus un ļoti plašu ekoloģisko tēju izlasi.

Dzīvā mūzika ALĀ skan vismaz 5 vakarus nedēļā! Pie mums muzicē gan vietējie muzikanti un danču klubi, gan arī ārzemju viesi no Igaunijas, Ukrainas, Gruzijas, Austrālijas, u.c. Mūzikas un tradīciju pavadījumā svinam latviešu gadskārtu svētkus, kā arī veidojam paši savas tradīcijas – ALAs folk festivāls.

Katru mēnesi ALAs ēdienkarte tiek papildināta ar īpašajiem mēneša piedāvājumiem, kuri tiek pagatavoti iedvesmojoties no sezonai aktuālajiem produktiem. Pēc iespējas izmantojam tikai Latvijā audzētos dārzeņus un gaļu. Tādā veidā gan atbalstot latviešu zemnieku saimniecības, gan piedāvājot mūsu klientiem to labāko, kas no mūsu zemes nācis!

Katru darba dienu ALĀ piedāvājam kompleksās pusdienas tiem, kas vēlas ātri un sātīgi paēst. Mūs gardos ēdienus iespējams nobaudīt darba dienās no plkst. 12:00, un brīvdienās no plkst. 14:00. Ja vēlaties pie mums ieturēt vakariņas, iesakām rezervēt galdiņu.

Sīkāka informācija par īpašiem piedāvājumiem un koncertprogrammu var apskatīt mūsu interneta vietnēs – www.folkklubs.lv, www.facebook.lv/folkklubs, www.twitter.com/folkklubs.

Uz drīzu tikšanos!

Peldu iela 19, Rīga, LV-1050

info @folkklubs.lv


Follkklubs, Ala, Pagrabs, Peldu, iela, 19, Rīga, LV-1050