TŪRISMA BIZNESS | Bizness

«Tez Tour» 24. aprīlī uzsāks Vasaras sezonu 2021 ar čarterreisu no Rīgas uz Antalju

Latvijas vadošais tūrisma operators Tez Tour šī gada 24. aprīlī uzsāks Vasaras sezonu 2021 ar čarterreisu no Rīgas uz Antalju (Turcija), kam sekos čarterreisu atklāšana uz Krētas salu (Grieķija; no 16.maija) un Rodas salu (Grieķija; no 30. maija).

Pateicoties tam, ka atcelta ārkārtējā situācija un ierobežojumi, kas liedza ceļot bez būtiskas nepieciešamības, tūroperators Tez Tour, kurš ārkārtējā situācijā bija apņēmies neatsākt lidojumus uz "trešajām valstīm”, lai neapdraudētu tūristu veselību, tagad ir gatavs atklāt Vasaras sezonu 2021, kura ilgs līdz šī gada oktobra beigām.

“Esam priecīgi, tāpat kā mūsu partneri tūrisma nozarē un ceļotāji, ka valstī ir atcelta ārkārtējā situācija un varam uzsākt vasaras tūrisma sezonu. Tāpat kā iepriekš mūsu galvenās prioritātes ir nemainīgas – gādāt par maksimālu ceļotāju drošību, punktuāli ievērojot visas drošības prasības un noteikumus, kā arī piedāvāt tūristiem visaugstākās kvalitātes ceļojumus,” uzsver Tez Tour Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs.

Viņš piebilst, ka uzņēmums apzinās – situācija Latvijā un pasaulē, palielinoties Covid-19 izplatībai, var mainīties valstu valdību pieņemtu lēmumu iespaidā, tāpēc Tez Tour padziļināti sekos situācijai un nepieciešamības gadījumā ieviesīs attiecīgas izmaiņas programmā, jo tūristu drošība tūrisma operatoram joprojām ir pirmajā vietā.

Tez Tour aplēses liecina, ka Vasaras sezonas 2021 ietvaros uz Turciju un Grieķiju varētu nogādāt aptuveni 60 tūkstošus ceļotgribētāju. Čarterlidojumu nodrošināšanai Tez Tour ir izvēlējies līderus pasaules aviosatiksmes jomā – Eiropas labākās aviokompānijas, globālās Star Alliance dalībniekus – Turcijas nacionālo aviokompāniju Turkish Airlines un Grieķijas lielāko aviokompāniju Aegean Airlines. Ar šiem partneriem, kuri aviācijas pārvadājumu nozarē iemantojuši nevainojamu reputāciju, kopumā plānots veikt 398 avioreisus. Uz Turciju plānotais lidojumu skaits ir 260, savukārt uz Grieķiju – 138.

“Mēs redzam, ka pieprasījums pēc ceļojumiem ir ļoti liels, cilvēki burtiski ir izsalkuši doties atpūtā uz citām valstīm, un to ir viegli saprast, ņemot vērā ilgos ārkārtējās situācijas ierobežojumus,” atzīmē K. Paļgovs, paužot arī cerību, ka šīs vasaras sezona lēnām “ieskriesies” un noritēs ļoti veiksmīgi.

Tez Tour vēlreiz uzsver, ka, mainoties epidemioloģiskajai situācijai Latvijā vai lidojumu programmas galamērķa valstīs, programma var tikt koriģēta atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām un varas iestāžu pieņemtajiem noteikumiem, kā arī atbilstoši noteikumiem un rekomendācijām, kas spēkā valstīs, uz kurām tiek veikti lidojumi. Visos lidojumos tiks stingri ievērots Latvijas valdības pieņemtais drošības pasākumu protokols (2020. gada 9. jūnija Ministru Kabineta noteikumi Nr. 360 -Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai).

Starptautiskais tūrisma operators Tez Tour Latvijā strādā kopš 2002. gada. Tez Tour organizē ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. No Latvijas Tez Tour nodrošina lidojumus uz Itālijas, Austrijas, Spānijas, Andoras, Turcijas, Grieķijas, Ēģiptes, Kipras, Bulgārijas, AAE, Taizemes, Maldīvijas, Kubas, Dominikānas u.c. valstu kūrortiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.09677815sec.