TŪRISMA BIZNESS | Pētījumi & Statistika

Produktivitātes tendences 2020. gadam. Ko atklājusi 2019. gada pieredze?

Uzņēmēji aizvien vairāk domā par savu darbinieku labsajūtu un veicina savu darbinieku produktivitāti ar jauniem rīkiem un elastīgu pieeju. Zemas darba produktivitātes izmaksas ir grūti izmērāmas. Kā lai uzņēmējs savlaicīgi pamana, ja process ir neefektīvs, tehnoloģijas ir novecojušas, darbiniekiem motivācija ir zudusi? Kā aprēķināt šī izniekotā laika un garām palaisto iespēju izmaksas?

Lai paaugstinātu uzņēmuma efektivitāti, nepieciešama tāda darba vide, kas atbilst mūsu dzīves un komunikācijas stilam un tā darba veidam, kuru veic darbinieki. 2019. gads uzņēmējiem un uzņēmumu vadītājiem ir apliecinājis ātrās uzvaras, kuras nes piemērota vide. Aplūkosim dažas no tendencēm.

Uzņēmumu vadītāji piedāvā elastīga darba iespējas

Elastīgs darbs ietver iespēju strādāt no mājām, iespēju izvēlēties darba laiku, kas labāk atbilst personīgajai produktivitātei, un pieeju darba videi, kas ir tuvāka darbinieka mājām (ļaujot samazināt laiku ceļā uz darbu).

Nesen publicēts Zenefits ziņojums atklāja ne tikai to, ka 77 % darbinieku elastīgu darbu redz kā priekšrocību, meklējot darbu, bet arī to, ka 78 % uzskata, ka elastīgs darbs viņiem ļauj būt produktīvākiem. Īpaši jaunākajai paaudzei, kura ir izaugusi līdz ar gadījuma darba ekonomiku un darbu no mājām kā standartu, elastīgs darba devējs ir norma — un līdz ar to viņi pieprasa elastīgumu. 2019. gadā elastīgs darbs ir nokļuvis priekšplānā, un saskaņā ar Regus mātesuzņēmuma IWG 2019. gada Globālo darba vietu aptauju, 62 % uzņēmumos visā pasaulē šobrīd darbojas formāla elastīga darba politika.

Biroju pakalpojumu piedāvātāji, piemēram, Regus, ļauj izmantot dažādus elastīgus darba vietu piedāvājumus — no elastīgām biroja vietām līdz elastīgām sapulču telpām — kas ļauj uzņēmumu vadītājiem nodrošināt saviem darbiniekiem radošu un arvien intuitīvāku darba kultūru un paaugstināt viņu produktivitāti, sniedzot brīvību izmantot laiku efektīvāk. Labāks darba un privātās dzīves līdzsvars veicina arī cilvēka labklājības sajūtu.

Vienota komunikācija

Veids, kā komunicē komandas un notiek sadarbība projektos, mūsdienās ir pilnībā mainījies. Mums ātri jāizveido un jānosūta lielas datnes un dokumenti, jāpiedāvā korekcijas un jādalās ar informāciju starp atšķirīgām komandām. Bezgalīga e pastu ķēde ar neskaitāmiem pielikumiem vai darba vide  WhatsApp grupās to vienkārši nespēj.

2019. gads ir nācis ar masveida produktivitātes rīku adaptāciju, kas darbinieku komunikāciju apvieno mākoņdatošanā balstītā programmatūrā. Populāras izvēles ir Microsoft Teams un Slack, kā arī pēdējo astoņu mēnešu laikā kārtējo miljonu lietotāju ir ieguvis arī Facebook izstrādātais Workplace, kura kopējais lietotāju skaits ir pieaudzis līdz trim miljoniem. Šo rīku izmantošana paātrina komunikāciju starp komandām, izveidojot tiešsaistes tērzētavai līdzīgu veidu, kas atspoguļo to, kā komunicējam sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Tā vietā, lai pavadītu laiku, atbildot uz dažādu cilvēku e pastiem, komandas var veidot centrālas tērzētavas specifiskiem projektiem, kas sagatavotas, lai dalītos ar datnēm un veiktu plānošanu. Šāda komunikācija ir zibenīga un intuitīva, kas atvieglo komandu informētību un padara tās atbildīgākas pret darāmajiem uzdevumiem.

Investīcijas tehnoloģiju infrastruktūrā

Digitālā transformācija lielākajai daļai uzņēmumu vairs nav iespēja, bet gan izdzīvošanas nepieciešamība. No datu aizsardzības līdz migrācijas darbībām un mistiskajam „mākonim“ — uzņēmēji digitālo transformāciju redz kā izšķirošu ne vien uzņēmuma tiešsaistes datu aizsardzībai, bet arī tam, lai nodrošinātos ar digitālās darba vides iespējām nākotnei.

ITProPortal uzskata, ka līdz nākamajam gadam 83 % no uzņēmumu darba notiks mākonī, kas ļaus, uzņēmumiem augot, uzglabāt lielākus datu apjomus, kā arī atbrīvos uzņēmumus no liekas datoraparatūras. Tās ir lieliskas ziņas darbiniekiem, kurus bremzējuši lēni apstrādes ātrumi un izmisīga gaidīšana — un arī uzvara darba vietas produktivitātei.


Microsoft dibinātājs Bils Geitss bija viens no pirmajiem, kurš atpazina pozitīvos darba produktivitātes ieguvumus, ko sniedz veselīgs darba/privātās dzīves līdzsvars. Plaši izplatītā citātā, kuru daudzi atkārto kā evaņģēliju, viņš atzīmējis: “Turpmākajos gados pastiprināsies konkurence darbā pieņemt labākos. Uzņēmumiem, kas sniedz papildu elastīgumu saviem darbiniekiem, šajā jomā būs priekšrocības.”


Par uzņēmumu Regus

Regus ir vadošais darba telpu nodrošinātājs visā pasaulē. Mēs esam izveidojuši globālu infrastruktūru - nepārspējamu biroju, kopdarba un apspriežu telpu tīklu - visu veidu uzņēmējdarbības iespēju atbalstam.

Mūsu darba telpu tīkls ļauj uzņēmējiem darboties jebkurā vietā bez sākotnējiem ieguldījumiem. Tas sniedz mūsu klientiem tūlītēju izmaksu samazinājumu vienlaikus ar iespēju pilnībā izmantot ārpakalpojumu biroja portfeli. Šis tīkls ir radīts, lai uzlabotu darba produktivitāti un sniegtu iespēju satikties 2,5 miljoniem līdzīgi domājošu profesionāļu. Tā ir globāla kopiena ar tūlītēju piederību.KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.09.2023 - 25.09.2023 Family īpašais piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga
Izmitināšana visai ģimenei ar SPA apmēklējumu. | Skatīt vairāk
Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija! Latvia Tours
Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu | Skatīt vairāk
no 799 EUR
Nesteidzīga atpūta pie dabas TAKA
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā. | Skatīt vairāk
Audi Q5 Pilna Servisa Līzings Europcar
Pilna Servisa Līzings Audi Q5 Vairāk par piedāvājumu mūsu mājaslapā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30355191sec.