AKCIJAS & SVĒTKI | BALTTOUR 2024

2. februārī Rīgā norisināsies konference «Tūrisma pētījumi Latvijā: aktualitātes un nākotnes virzieni»

Lai rosinātu kvalitatīvu diskusiju par aktuālajiem pētījumiem tūrismā, piektdien, 2. februārī, starptautiskās tūrisma izstādes “BALTTOUR 2024” laikā norisināsies konference “Tūrisma pētījumi Latvijā: aktualitātes un nākotnes virzieni”, kas vienlaikus būs arī jaunāko publikāciju, aktuālo un īstenoto projektu izstāde. To organizē Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociāciju ALTA.

Kopumā konferencei pieteikti septiņi pētījumi par tādām tēmām kā “Metaverse potenciāls ilgtspējīga tūrisma galamērķa nodrošināšanā: Liepājas gadījuma izpēte”, “Digitalizācijas ietekme uz viesnīcu nozares ilgtspējību”, “Tumšā mantojuma iekļaušana tūrismā: teorētiskie un praktiskie aspekti”, “Eiropas tirgum nepieciešamo spa un labjūtes sektora darbinieku prasmju aktualizēšana”, “Vides pārvaldības prasmes Somijas un Latvijas tūrisma organizācijās”, “Apritīgums kā ilgtspējīgas tūrisma nozares virzītājspēks”, “Ūdens avoti kā tūrisma galamērķi Latvijā un pasaulē”.

Pasākuma programmu, kā arī pētījumu anotācijas lasīt: https://ej.uz/2_02_2024_ViA

Agita Šmitiņa, Dr. sc. administr., ViA Biznesa vadības studiju virziena un Viesnīcu un restorānu servisa, tūrisma un atpūtas organizācijas studiju virziena direktore: “Augstākā izglītība tūrismā, viesmīlībā un atpūtas organizēšanā ir viena no Vidzemes Augstskolas nemainīgajām kvalitātes zīmēm. Lai gan pandēmija šajā tautsaimniecības nozarē nesusi ievērojamas pārmaiņas un tā turpina saskarties ar aizvien jauniem izaicinājumiem, tas nav mazinājis studējošo interesi par izglītošanos, kā arī pētnieku zinātkāri. Lai vienkopus pulcētu un vienuviet varētu redzēt un dzirdēt aktuālāko par problēmjautājumiem tūrismā un viesmīlībā, šogad organizējam konferenci un izstādi. Tā būs iespēja satikties gan studējošajiem, neatkarīgi no izglītības iestādes, mācībspēkiem un pētniekiem, kā arī darba devējiem, nozares profesionāļiem, kuriem rūp tūrisma attīstība Latvijā.”

Konference norisināsies no plkst. 13.00 līdz 17.00 Ķīpsalas izstāžu centra 106. telpā. Aicinām interesentus pievienoties tai klātienē vai arī skatīties tiešraidē ViA Facebook un YouTube kontos.

Atgādinām, ka Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju virziens “Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija” un tam atbilstošās bakalaura un maģistra studiju programmas akreditētas uz maksimālo – sešu gadu termiņu. Bakalaura studiju programma “Tūrisma organizācija un vadība”, kā arī maģistra studiju programma “Tūrisma konkurētspējas vadība” ir vienas no populārākajām ViA. Turklāt maģistra programma izveidota sadarbībā ar Satakuntas Augstskolu Somijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ar vilcienu uz Gulbeni Gulbenes novada TIC
Kāp vilcienā un dodies uz Vidzemes ziemeļaustrumiem – uz Gulbeni, kur sagaidīs aizrautīgi tūrisma speciālisti un uzņēmēji, ļaujot izbaudīt | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2024 - 03.06.2024 Vairāk nekā 50 "geocaching" slēpņi Bauskā! Bauskas TIC
Piedalies mūsdienu dārgumu medībās un atklāj Bauskas novadu no jauna! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2024 - 31.05.2024 Nostalgy SĀKAS GRILĒŠANAS SEZONA! Tukuma TIC
Lapmežciemā kafejnīcā "Nostalgy" maijā sākas grilešanas sezona. Brauc ciemos! | Skatīt vairāk
KUKUL ceptuve TUKUMĀ! Tukuma TIC
Meklē vietu, kur nobaudīt smalkmaizītes, bulciņas, maizīti, cepumiņus vai sāļās uzkodas kopā ar gardu, smaržīgu kafiju vai tēju? Kukul Elizabete | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.50499916sec.