Jaunais mammadaba žurnāls «Ziemas vējos» iedvesmos atklājumiem

Ziema ir gadalaiks, kas priecē ne vien ar visapkārt valdošo mieru, bet arī ar baltumu, ko viena gada laikā redzam pat divas reizes. Lai gan šogad ziema nelutina ar balto sniegu, tās dzestrie vēji nebūt nav atkāpušies, tāpēc līdz ar tiem mammadaba piedāvā jauno žurnālu "Ziemas vējos".

Vārdu stress, šķiet, mūsdienās zina pat bērni:  ar to saskaramies darbā, mājās, ģimenē un, protams, svētku laikā. Lai to mazinātu, meža terapijas pavadone Laura Sarkanābola aicina doties mežā un dziedēties gan fiziski, gan garīgi ar meža terapijas palīdzību – tā trenē pacietību, uzmanību, sadarbības spējas un sniedz iespēju uzlabot savstarpējās attiecības.

Pastaiga mežā ļauj atrast un ievākt meža veltes radošam mājas dekoram, ienesot mājās tīkamu meža svaigumu un dabas noskaņu. Vainagu laiks patiesi ir beidzies, taču kāpēc gan neveidot rotājumus bareljefa tehnikā? Tas ir lielisks un interesants veids, kā iemūžināt dabas skaistumu praktiski izmantojamos un gaumīgos interjera priekšmetos.

Taču nevar aizmirst arī par piedzīvojumiem! LVM dabas parks Tērvetē daudziem no mums ir kļuvis par siltām bērnības dienu atmiņām, bet to var apmeklēt jebkurā vecumā. Raitas pastaigas Veco priežu parkā, piedzīvojumi Rūķīšu mežā un topošajā rūķu pilsētā Čiekurē vai parka tēlu klāstītie vides stāsti – šeit ikviens ar radīt un ļauties savai ziemas sajūtai!

Jaunā mammadaba ziemas žurnālā lasāma saruna ar bijušo Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, kurš atklāj savas iecienītākās brīvā laika pavadīšanas vietas dabā, kā arī pārdomas par to, kas, viņaprāt, padara mums apkārt esošo dabu un gadalaikus tik unikālus.

Ir laiks aut kājās zābakus, pildīt termosu ar vasarā ievākto augu tējām un doties dabā – mammadaba jau gaida! Žurnālu vari apskatīt ŠEIT.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 17.05.2025 Muzeju nakts Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Aicinām baudīt Muzeju nakts norises Balvu pusē - radošās darbnīcas, iespēja uzkāpt ūdenstornī, vietējo vērtību stāsti, nakts pārgājiens! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.05.2025 - 16.05.2025 Auto orientēšanās Aizkraukles novadā Aizkraukles novada TIC
Atklāj aktīvo tūrisma sezonu Koknesē, pamodini Samu un dodies aizraujošā piedzīvojumā, pārbaudot savas zināšanas, atjautību un ātrumu! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.05.2025 - 15.05.2025 Nakts pirms Muzeju nakts Gulbenē Gulbenes novada TIC
16.maijā no plkst. 19:00 līdz 24:00 ikviens aicināts izzināt Gulbenes dzelzceļa mezgla vēstures stāstus pasākumā “Nakts pirms Muzeju nakts– mūsu | Skatīt vairāk
Jūrtakas pārgājiens: Apšuciems - Engure Tukuma TIC
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.73533916sec.