Koncertprogramma "Tuvplāni" turpina skanēt Latvijā

Ar koncertu Madonas pilsētas kultūras namā sestdien, 14.februārī, plkst.18.00 turpinās komponista Valta Pūces koncertprogrammas TUVPLĀNI skanējums Latvijas pilsētās. Programma ar lieliem panākumiem jau skanējusi Siguldā, koncertzālē „Baltais flīģelis“, pagājušā gada nogalē Rīgā, Lielajā Ģildē, Ogrē un Kuldīgā.

Valta Pūces autorprogramma "Tuvplāni" neierastā kamerstila ampluā iespējams dzirdēt grupas "Prāta vētra" līderi Renāru Kauperu, kā arī vairāku dziesmu autori Raimondu Vazdiku un vijolnieku Raimondu Ozolu.


Komponists jau agrāk sadarbojies ar Renāru Kauperu – kameransambļa "Marana" 10 gadu jubilejas koncertā 1997. gadā viņš bija īpašais viesis, bet ciešāka sadarbība izveidojās, Dailes teātrī iestudējot "Šveika jaunās dēkas". Arī ar Raimondu Vazdiku sadarbība izveidojusies, komponējot mūziku "Maranai" - mūziklam " Visādas drazas", kur Vazdika bija gan tekstu autore, gan horeogrāfe. “Ar katru no šiem trim ārkārtīgi talantīgajiem un brīnišķīgajiem cilvēkiem, kurus uzskatu arī par saviem draugiem, esmu gadu gaitā sadarbojies daudzkārt. Varu droši teikt, ka pazīstu viņus teju vai divdesmit gadus. Tie ir tādi īpaši cilvēki – ar kuriem var iet izlūkos. Gatavojot programmu, sameklēju gan vecas, gan ne tik vecas dziesmas, kas jau skanējušas kaut kur, dažas īstenībā nav pat skanējušas nekur, bet vienkārši stāv plauktā. Radās doma, ka programma varētu būt intīma , tā ļautu klausītājiem tuvāk un dziļāk iepazīt katru no māksliniekiem, tāpēc izvēlējāmies šo nosaukumu, “Tuvplāni”,” atklāj V. Pūce.

Programmā izskanēs pazīstamas un ne tik plaši zināmas Valta Pūces dziesmas ar Ē.Ādamsona, A.Neibarta, P. Brūvera, K. Vērdiņa, R.Vazdikas vārdiem, kā arī Raimondas Vazdikas un Renāra Kaupera komponētās dziesmas.

Februārī koncertprogramma skanēs:

Svētdien, 15.februārī, plkst. 17.00 Saldus kultūras centrā

Piektdien, 20.februārī, plkst.20.00 Limbažu kultūras namā

Sestdien, 21.februārī, plkst.18.00 Liepājas latviešu biedrības namā

Piektdien, 27.februārī , plkst.19.00 Aizkraukles pilsētas kultūras namā

Sestdien, 28.februārī, plkst. 15.00 un 18.00 Siguldas koncertzālē ,,Baltais flīģelis“.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 30.06.2025 Elpu aizraujoša pieredze modernā šautuvē! GunRange.lv
Atrodamies Rīgā un piedāvājam individuālus komplektus, tematiskās ballītes, korporatīvos pasākumus un interaktīvo šaušanu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.82358408sec.