Valmieras 727. dzimšanas dienā taps vēl nebijis projekts

Valmieras Pilsētas svētku laikā, 02.07.2010, Rīgas un Lāčplēša ielas krustojumā tiks realizēts Valmierā vēl nebijis projekts - vairāk nekā 300 valmierieši veidos Valmieras nosaukumu.
Tas būs simbolisks un vēsturisks vēstījums pilsētas 727. dzimšanas dienā, un tajā būs iespēja piedalīties ikvienam. Tā kā Valmieras galvenā vērtība ir tās cilvēki, tad šajā gadā katram, kas to vēlas, ir iespēja izjust sevi kā pilsētas sastāvdaļu, kā pilsētas veidotāju, kā daļu no Valmieras un sabiedrības, ” sacīja Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ikvienu interesentu, kas vēlas piedalīties šajāinteresantajāun vēsturiskajāprojektā, pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un norādot, kura burta tapšanā vēlas piedalīties.

Uzrakstu no Sv.Sīmaņa baznīcas torņa iemūžinās profesionāli fotogrāfi un video operatori. Pēc Pilsētas svētkiem taps kartītes, ko varēs iegādāties ikviens valmierietis un pilsētas viesis.

Jau ziņots, ka Valmieras Pilsētas svētki ar daudzveidīgu pasākumu programmu norisināsies no 02.07.2010  līdz 03.07.2010. Svētki tiks atklāti 02.07.2010 uzreiz pēc uzraksta veidošanas. Šajā vakarā astoņos pilsētas laukumos ar dažādu aktivitāšu palīdzību lieliem un maziem iespēja iepazīt astoņus gadsimtus un pilsētas vēsturi tajos. Būs brīvdabas kino seanss pie Valmieras Kultūras centra, kur izrādīs filmu „Rūdolfa mantojums”. Savukārt nakti uz 3.jūliju būs iespēja pavadīt romantiskā noskaņā Dzirnavu ezeriņa promenādē. Svētki turpināsies 03.07.2010 ar tradicionālo Svētku gadatirgu Vecpilsētā, pasākumiem lieliem un maziem valmieriešiem dažādās pilsētas vietās, Ģimenes sporta dienu Dīvaliņa pļavās un Svētku koncertu un balli brīvdabas estrādē u.c. pasākumiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Fermentēšanas festivāla galvenā diena! Viesistaba
Ances dabas mājā 2025.gada 25.jūlijā notiks Latvijas fermentēšanas festivāls. Fermentēšana - mūsu veselības un dzīves kvalitātes atslēga. | Skatīt vairāk
79 EUR
Melleņu vakars ar Raimondu Ozolu Liepupes muiža
Lielisks vakars, kurā savīsies izsmalcināta mūzika, lieliska kompānija un vēsturiskās Liepupes muižas burvīgā atmosfēra. | Skatīt vairāk
50 EUR
Uzņēmumi


Kaļķu vārti
,


Grand Palace Hotel
,


Estravel Latvia
,


SIXT Latvija
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55519605sec.