Brīvdabas muzejs piedāvā organizēt dzimtu saietus

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir uzsācis jaunu projektu, kura ietvaros dzimtas no visas Latvijas tiek aicinātas organizēt dzimtas salidojumu Brīvdabas muzejā.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ir vieta, kur tiekas laiki, gadsimti un dzimtas. Šeit laiks plūst lēnāk, zāle ir zaļāka un atmiņas spilgtākas. Muzejs jau sākotnēji ir veidots kā neliels visas Latvijas modelis, kurā izveidoti Latvijas vēsturiskie novadi - Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale un Sēlija. Šī iemesla dēļ muzejs ir lieliska vieta, kur sapulcināt dzimtu, kas izklīdusi pa visu Latviju. Varbūt tieši šeit kādam izdosies atrast sen pazudušus radus un iepazīt jaunu radu saimi.

Projekta tālākā attīstībā Brīvdabas muzejs veidos sadarbību ar Latvijas arhīviem, lai popularizētu dzimtas koku pētniecību un izglītotu sabiedrību par Latvijas arhīvos pieejamajiem pakalpojumiem dzimtas koka izveidei.

Pirmais pasākums projekta ietvaros norisināsies šo sestdien, 28. augustā - Brīvdabas muzejā notiks Vislatvijas Ārgaļu dzimtas saiets. Pulcēšanās un reģistrēšanās no plkst. 12.00 pie muzeja Ezera vārtiem. Pasākuma laikā - folkloras kopas koncerts, cienasts, ģimeņu sacensības. Papildus informācijai - Iveta Ārgale, tālr.: 26443662, e-pasts: [email protected].

Ikviens interesents, kurš vēlas savu dzimtas salidojumu organizēt Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā ir aicināts sazināties ar muzeju: e-pasts: [email protected], tālr.:67994106, fakss:67994178.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 24.06.2025 Līgo Jēkabpils novadā! Jēkabpils novada TIC
Aicinām pavadīt Līgo svētkus Jēkabpils pilsētā un novadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Kaļķu vārti
,


Rija Domus Hotel
,


1st-studio.com
,


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.90718293sec.