Jūrmalā atklāj netradicionālu izstādi

01.09.2010 plkst.15.00 Jūrmalas pilsētas domes Sēžu zālē atklās netradicionālu izstādi, kurā būs aplūkojami šovasar Mellužu estrādes radošajā darbnīcā no pārstrādātajām PET pudelēm tapušie interesantākie darbi.

Izstādes atklāšanā piedalīsies radošo darbu autori kopā ar saviem vecākiem un pārstāvji no akciju sabiedrībām „Latvijas Zaļais punkts” un „PET Baltija”, kā arī no pašvaldības.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Romualds Ražuks atzinīgi novērtē šīs vasaras atkritumu šķirošanas maratonu Jūrmalā un atzīst, ka viss, kas veicina atkritumu šķirošanu un pārstrādi otrreizējās izejvielās, padara pilsētu un Latviju tīrāku un skaistāku, jo videi draudzīgas atkritumu apsaimniekošanas paradumu ieaudzināšana iedzīvotājos ir ļoti nozīmīgs, uz ilglaicīgu dabas vides saglabāšanu vērsts pasākums.

„Šovasar Mellužu estrādē laikā no 30.maija līdz 29.augustam, tātad – visu vasaru, katru sestdienu pulcējās ģimenes ar bērniem. Šajos sarīkojumos darbojās arī radošās darbnīcas, kur 14 sestdienās tapuši neskaitāmi fantastiski darbi, ko veidojuši visu vecumu bērni, jaunieši un pat veselas ģimenes,” pastāsta sarīkojumu organizētāja, SIA „Dzintaru koncertzāle” valdes locekle Diāna Bērza.

Radošās darbnīcas Mellužos notika ciešā sadarbībā ar a/s „Latvijas Zaļais punkts” un pārstrādes uzņēmumu a/s „PET Baltija”, kas atvēlēja izejmateriālu – dažādu krāsu PET pārslas, ko ražo, pārstrādājot sadzīves PET jeb polietilentereftalāta pudeles, respektīvi, dzērienu iepakojumu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Latvija
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 28.06.2025 Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Imants Lancmanis. GLEZNAS. Bauskas TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Hotel Jūrmala SPA
,


Liepājas reģiona TIB
,


Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
,


Jūrmalas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.35992813sec.