«My Sweet Winter Dreams» - gleznas un stikla darbi Jūrmalas pilsētas muzejā

2011.gada 4. martā plkst.18.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) tiks atklāta mākslinieces Baibas Briedes izstāde „My Sweet Winter Dreams”, kurā būs iespējams aplūkot 2011. gadā tapušās gleznas, kā arī darbus stiklā.

Pašlaik Baiba Briede studē Latvijas Mākslas Akadēmijā 4. kursā konceptuālās glezniecības meistardarbnīcā Ivara Heinrihsona un Ievas Iltneres vadībā.

Par saviem darbiem māksliniece raksta: ”Uz audekla es it kā lieku savām sajūtām materializēties, mēģinu tās notvert, saglabāt un atdot tālāk un tajā pašā laikā nevēlos neko konkretizēt. Es bieži gleznoju sapnī un nomodā gleznojot - aizsapņojos. Šis process ir neaprakstāmi trausls, noslēpumains un apbrīnojami mainīgs. Es vienlaikus gan meditēju, gan spēlējos, gan cīnos!”

Mākslinieces Baibas Briedes izstāde „My Sweet Winter Dreams” Jūrmalas pilsētas muzejā būs apskatāma līdz 27. martam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR
Valmiermuižas Etnomūzikas Festivāls EnterGauja
Koncerti • uguns perfomance • cirks • dzeja • meistarnīcas • māksla • izjādes ar zirgiem | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.400244sec.