Aicina pieteikties dalībai Gardēžu piknikam Valmierā [1]

Lai popularizētu atpūtas iespējas Valmierā un tās apkārtnē, 2011.gada 7.maijā Valmieras pilsētā ar daudzveidīgu pasākumu programmu tiks atklāta vasaras tūrisma sezona.

Šajā dienā valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties unikālā laivu braucienā- maršā „Abuls- Gauja”, kas sāksies Brenguļos un noslēgsies pilsētas jaunajā laivu piestātnē, baudīt kārumu darbnīcu, apmeklēt Valmieras un tās apkārtnes apskates un tūrisma objektus ar atlaidēm, kā arī līdzdarboties citos pasākumos.

Nolūkā popularizēt kulinārā tūrisma piedāvājumu, Valmierā un tās apkārtnē, viena no galvenajām 7.maija programmas aktivitātēm būs Gardēžu pikniks, kas norisināsies Valmieras pilsdrupu teritorijā no pl.11:00 līdz 14:00. Iecerēts, ka Gardēžu piknikā īpašā gaisotnē būs iespēja nobaudīt un iegādāties tikai Valmieras pusē tapušo ēdienu, kulinārijas izstrādājumus un citus sarūpētos gardumus.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties Valmieras un apkārtējo novadu reģiona pārtikas produktu ražotājus, ēdināšanas uzņēmumus, zemnieku saimniecības un citus komersantus, kuri Gardēžu piknikā piedāvātu valmieriešiem un pilsētas viesiem šajā dienā piedāvātu baudīt savu produkciju, tādejādi popularizējot savu piedāvājumu un rosinot apmeklēt Valmieru un tās apkārtni.

Pieteikties iespējams zvanot 64207136 vai rakstot [email protected].

Vairāk par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem lasiet www.valmiera.lv, www.twitter.com/valmiera_lv, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā izdevumā.

Jāpiebilst, ka 7.maijā Valmierā ar daudzveidīgu programmu norisināsies Ģimenes diena, un valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja darboties arī radošajās darbnīcās, apmeklēt vairākus kultūras pasākumus u.tml.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 kārumnieks 04/14/2011 12:23 Ar Brengulīti jebkurš pasākums izdosies ;)

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 24.06.2025 Līgo Alūksnē! Alūksnes TIC
Aicinām ieskandināt saulgriežus, ielīgot Līgo svētkus, svinēt Jāņus, sportot, baudīt teātri, lustēties zaļumballēs, darināt zāļu vainagus, | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 24.06.2025 Atklāts Asares parka makets un tilts Jēkabpils novada TIC
Asares muižas parka svētkos atklāts parka tilts un muižas makets | Skatīt vairāk
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59872508sec.