Valkas pilsētas teātris aicina uz Nikolaja Gogoļa izrādi

Piektdien, 17. jūnijā, pulksten 19:00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Valkā, Emīla Dārziņa ielā 8) uz izrādi – Nikolaja Gogoļa "Ņevas prospekts", aicina Valkas pilsētas teātris.

"Ņevas prospekts" ir N.Gogoļa 1835. gadā uzrakstīts stāsts. Krievu literatūras vēsturē to uzskata par interesantāko impresionisma stila stāstu. Tiek uzskatīts, ka to nav iespējams iestudēt. Valkas pilsētas teātris pārliecinoši pierāda, ka tas ir iespējams! Izrāde vēsta par to, kā rakstnieka radītie tēli savstarpēji konfliktē un pamazām izdzēš autora dzīvi. Izrāde veidota kā pastaiga pa Ņevas prospektu.

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis, kustību konsultante – Jevgēnija Kozlova. Lomās: Jurijs Mencis, Aleksandrs Primaks, Daina Kreile, Daiga Sondare, Gunita Gendrjuka, Lāsma Engere, Vilis Daņilovs un Andris Morus. Darbs tapis sadarbībā ar Gatčinas eksperimentālo teātri "Za uglom" no Sanktpēterburgas. Plānots, ka dažām lomām notiks aktieru savstarpēja apmaiņa.

Biļetes uz Valkas pilsētas teātra izrādi "Ņevas prospekts" iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta katru darba dienu no pulksten 09:00 līdz 20:00. Biļete maksā 2 latus.

Slēgto pirmizrādi šis jauniestudējums piedzīvoja nozīmīgā datumā – 2011. gada 10. maijā, kad pirms 140 gadiem, tolaik ļoti vāciskajā Walk pilsētā Lugažu draudzes skolas skolotāja, ērģelnieka Mārtiņa Ūdra vadībā notika izrāde latviešu valodā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 24.06.2025 Vasaras brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un apskates vietās no 21. līdz 24.jūnijam Balvu novadā. | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.31635594sec.