Aicina uz Saulrieta mūziku ar Haraldu Sīmani un Arvīdu Ulmi

Svētdien, (11.09.2011.) plkst. 19.00 uz akustisko koncertu cikla Saulrieta mūzika noslēguma koncertu pie smilšu skulptūrām uz AB dambja aicina dziesminieks Haralds Sīmanis un dzejnieks Arvīds Ulme.

Ieva Akuratere raksta: „Man ir Draugs. Sīmanis Haralds vai Haralds Sīmanis. Dziedātājs, mūziķis, komponists, karstas, žēlsirdīgas dvēseles cilvēks. Viņš saka, ka viss jau nākot no Dieva, Haralds tikai to izlaižot sev cauri, vēl viņš saka „Stāv rakstīts: „Slimajiem vajag ārstu nevis veselajiem.”.” Tā es arī citreiz aiztraucos redzēt Sīmani, lai izdziedinātos. Tas ir – kā redzēt Džomolungmu vai Niagāras ūdenskritumu, vai saklausīt zvaigžņu signālus. Tad, kad Sīmanis dzied, viņš iztīra telpu.”

Savukārt par Arvīdu Ulmi dziesminiece raksta: „Arvīds ir brīnišķīgs dzejnieks. Ir pat neizprotami, kāpēc grāmatu veikala plaukti nav pārpludināti ar Arvīda Ulmes dzejas grāmatām. Viņš vienmēr rūpalos citu dēļ, vienmēr visur ir, jo piedalās, atbalsta, samierina un izlīdzina. Vienmēr nekur nav, jo ir aizbēdzis mežā, laukā, dabā. Gandrīz lielākā daļa Haralda Sīmaņa viedo dziesmu ir ar Arvīda vārdiem.”

Biļetes cena par koncertu un ieeju parkā: 3 Ls.

Biļetes var iegādāties pirms koncerta, kā arī „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/

Koncertu ciklu organizē SIA „Rain Project” sadarbībā ar Austras biedrību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
Latvija
Apceļo Latvijas pilis un muižas Preiļu novada TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 28.06.2025 Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā" Tukuma TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.39294219sec.